O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Přírodní produkty vhodné nejen na hubnutí od Naturhouse

Napsal David Vajda

Dovoluji si ti představit recenzi na přírodní produkty Naturhouse, které můžeme bez pochyb zařadit mezi nejkvalitnější produkt na trhu. Během absolvování tohoto poradenství, změníš své návyky stravování pod dohledem profesionálního výživového poradce a začneš se cítit jako nikdy předtím. Metoda Naturhouse neobsahuje žádné prášky ani diety, pouze přírodní produkty a zdravá strava, která dodává tělu energii a absolutní vitalitu.

Začít je totiž absolutně jednoduché – výživové poradenství ZDARMA a jídelníček je přímo ve tvém městě právě teď. Naturhouse si zakládá na prvotřídním jídelníčku a doplňcích stravy, které jsou hrazeny ze strany klienta.

Výživové poradenství má více než 4 milióny spokojených klientů a sklízí úspěch nejen u českých klientů, ale i po celém světě. Opět se jedná o produkt, který osobně otestovali někteří redaktoři nejčtenějších webových stránek o hubnutí, proto zde získáš jen ty nejkvalitnější a podložené informace o produktech Naturhouse.

Úspěch těchto produktů spočívá i v dlouhodobé spolupráci s výživovým poradcem, kdy nedílnou součástí je vzájemná důvěra, která vznikne mezi tebou jako klientem a výživovým poradcem. Rád ti poradím, jak nastartovat svou novou cestu za vysněnou postavou. Jasné a srozumitelné vysvětlení zdravého stravování a vhodného pohybu považuji jako moji povinnost ti kompletně poskytnout.

Existují 3 zaručená pravidla úspěchu s NATURHOUSE

 • Objednej si poradenství s výživovým poradcem každý týden – ZDARMA
 • Dostavíš se na schůzku a začneš dodržovat předepsaný jídelníček, který je sestaven na základě středomořské stravy
 • Exkluzivní produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny

Jak probíhá proces metody NATURHOUSE

 • První schůzka s poradcem (do 30 min)
 • Individuální a vhodné sestavení jídelníčku
 • Doporučení a výběr produktů
 • Dosažení požadovaného výsledku

Výhody:

 • Konzultace je zcela zdarma a nebude trvat déle než 30 min
 • Buď si jist – ZHUBNEŠ
 • Získáš více energie a sebevědomí do života
 • Sestavený jídelníček na míru
 • 89 poboček po celé ČR

TIP: Tajemství úspěchu jedinečné metody Naturhouse spočívá v osobním výživovém poradenství ZDARMA, dlouhodobé spolupráci výživového poradce – dietologa s tebou jako klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. Nedílnou součástí konzultace je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi tebou jako klientem a výživovým poradcem.

WEB PRODEJCE

Začátek hubnutí s metodou Naturhouse

Až půjdeš na svou první schůzku s výživovým poradcem, nemusíš mít vůbec strach nebo mít z něčeho obavy.

Pracovník Naturhouse je tady od toho, aby ti pomohl se zbavit přebytečných kilogramů, nicméně celá konzultace funguje na velice profesionálním poměru.

Pobočky jsou téměř ve všech městech naší republiky, takže nebudeš mít žádný problém ji najít. Jakmile dorazíš na pobočku, výživový poradce s tebou provede bioimpedační analýzů, čímž zjistí stavbu vašeho těla.

Na základě této analýzy se zjistí, co tvému tělu chybí nebo naopak přebývá a podle toho bude vypracován přesný a vhodný jídelníček na míru. Budou ti doporučeny přírodní doplňky stavy, pohybové aktivity, které budou přiměřené tvojí hmotnosti a věku. Doporučuji chodit na konzultace jednou týdně! První konzultace trvá kolem 30 minut, následující potom okolo 15 minut.

Základem bude speciální a vyvážené nastavení vašeho jídelníčku specializovanými odborníky, kteří ti sníží denní přísun nepotřebným kalorií a nastaví pravidelnou stravu alespoň 5x denně. Součástí bude taktéž dodržování pitného režimu v rozmezí 2 – 3 litry čisté vody denně, samozřejmě nejsou vhodné slazené vody a minerálky a alkohol.

Certifikovaný odborník z Naturhouse ti navrhne pestrou stravu s bohatým pitným režimem. Tajemství úspěchu jedinečné metody Naturhouse spočívá v osobním výživovém poradenství ZDARMA, dlouhodobé spolupráci výživového poradce s tebou jako klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů.

Jaký pro mě bude mít konzultace přínos:

 • 30 minut s profesionálním výživovým poradcem
 • Celkovou diagnostiku na lékařsky certifikovaných přístrojích
 • Dokonalý a pestrý jídelníček pro nastavení ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru podle individuálních potřeb klienta
 • Získáš motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí a nový impuls do života

Jak dlouho je Naturhouse na trhu?

Přírodní produkty Naturhouse

Celá síť dietetických center Naturhouse má celkem dlouhou tradici na trhu. Prvotní zmínky o začátcích Naturhouse spadají do roku 1992 ve Španělsku, kde byla založena první centra.

Jako prvního napadla tato myšlenka zakladatele celé sítě Félixe Revuelta, kterého napadlo, že by byl skvělý nápad ukázat lidem cestu k zdravému zhubnutí prostřednictvím dietetických poradců, kteří jsou schopni lidi naučit správně stravovat a jejich váhu si udržet.

Nyní si můžeme s ledovým klidem říci, že logika a myšlenka Félixe Revuelta byla správná, jelikož 25 let existence poradenských center Naturhouse nám to dokazuje. Postupně se centra ze Španělska začaly šířit do 32 zemí po celém světě, kde je otevřeno přes 2262 dietetických center, ve kterých je zaměstnáno přes 5000 výživových poradců. Více než 6 500 000 spokojený klientů je toho důkazem, že Naturhouse funguje správně a ještě dlouhou dobu fungovat bude.

Přírodní produkty Naturhouse a jejich balíčky

Pojďme se blíže seznámit s produkty Naturhouse, které ti poskytnou odpovědi na veškeré dotazy týkající se hubnutí s výživovými poradci. Každý ze 7 balíčků obsahuje výživový plán, který je vytvořen na 3 týdny, dále obsahuje cílové potravinové doplňky, 10 doporučení, exkluzivní recept a jako bonus ZDARMA získáš proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM.

 S balíčky dokážeš zhubnout v rozmezí 2 – 4 kg za 3 týdny!

Jednotlivé přírodní produkty v rámci balíčků se pohybují cca 533 Kč – 1 600 Kč na týden.

Vyber si unikátní přírodní produkty od NATURHOUSE

Hubnutí není jen o zdravém stravování. Přidělený výživový poradce ti rovněž doporučí přiměřeně lehký pohyb v kombinací produkty Naturhouse.

Nemusíš mít strach, že budete tvé tělo mučit několik hodin denně v posilovně. Pohyb bude vhodný k tvojí hmotnosti a věku např. procházky nebo chůze do schodů.

Exkluzivní přírodní produkty Naturhouse jsou vyráběny speciálně z výtažků rostlin a na bázi bylinek. Všechny výrobky jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví, které bude doporučovat pouze tobě přidělený poradce. Přírodní produkty, které jsou k zakoupení v Naturhouse, není možné zakoupit nikde jinde.

Výživové doplňky jsou od Naturhouse navrhovány a vyráběny v evropských laboratořích jsou distribuovány výhradně prostřednictvím vlastní sítě specializovaných výživových prodejen. Poslední věc, které se máš obávat je pocit, že si budeš muset nakoupit plno zbytečných produktů a doplňků.

Záleží pouze na tobě, jestli si daný produkt koupíš nebo nekoupíš, od poradce dostaneš pouze to nejlepší doporučení. Neměj strach z nátlaku. Na koupi jednotlivého produktu se vždy domluvíš s tvým výživovým poradcem vždy předem. Jejich cena je k dispozici pro všechny ale liší podle druhu daného produktu.

 • Přírodní produkty a doplňky doručené výživovým poradcem
 • Doplňky k dispozici volně k prodeji nejen pro hubnutí
 • Kosmetické produkty pečující o tělo, které bojují se stárnutím a celulitidou

Zkušenosti našich klientů s NATURHOUSE

Rád ti ukážu, jak je hubnutí s Naturhouse jednoduché a jakým stylem jsme pomohli lidem, které trápí stejný zdravotní problém, třeba jako tebe.  Není nic jednoduššího než pomoct dalším novým zákazníkům a ukázat jim ten správný směr se zdravým životním stylem.

Výsledky u klienta jsou individuální, nicméně můžu garantovat viditelné výsledky během krátké doby.

EVA ZHUBLA 18 KG

„Úžasný pocit je, když jsem v obchodě s vnoučaty a prodavačka mě osloví jako maminku.“

Přečíst celý příběh

MIROSLAVA ZHUBLA 30,6 KG   

„Bez zbytečných 30 kil navíc si připadám zdravější, krásnější a mám více energie.“

Přečíst celý příběh

VLADIMÍR ZHUBL 24 KG

„Cítím se nyní výborně, sebevědoměji a mám díky tomu i úspěch v podnikání.“

Přečíst celý příběh

DOMINIKA ZHUBLA 14 KG

„Pro zhubnutí jsem nemusela hnout ani prstem a udělat jeden rychlejší krok navíc.“

Přečíst celý příběh

OBJEDNAT NATURHOUSE

NATURHOUSE příběhy

Samotní čtenáři a zákazníci našeho magazínu se rozhodli podělit o své zážitky a pocity, jak se k produktům od Naturhouse dostali. Produkty nejsou nijak věkově omezeny, tudíž každý nový čtenář našeho sportovního magazínu mě může kontaktovat a zaslat rovněž své video, připomínky nebo kritiku, která je zde mile vítána.

Pokud máš i ty nebo budeš mít zkušenost s hubnutím Naturhouse, neváhej a napiš mi svoje vlastní pocity a komentáře do diskuze níže nebo mě prostě kontaktuj, můžeš tak pomoci i nově příchozím zákazníkům při rozhodování. Předem děkuji za tvůj čas, názor a budoucí vzájemnou spolupráci.

Tato recenze je naprosto skvělá!
 • 9/10
  Cena - 9/10
 • 9/10
  Kvalita - 9/10
 • 10/10
  Efektivnost - 10/10
 • 8/10
  Dostupnost - 8/10
 • 10/10
  Spokojenost - 10/10
 • 9/10
  Komunikace - 9/10
9.2/10

Hodnocení uživatelů:

Petr (46 let): „Vynikající produkt, který mohu jen doporučit pro všechny věkové kategorie!“

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář