O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Spánek

Nemůžete usnout? Zkuste tyto triky! Zbaví vás stresu a pomohou k zdravému spánku

Pro lepší spánek - jak usnout

Pracujete pod tlakem? Jste unavení a bez energie? Nic vás nebaví a nejraději byste se zachumlali do postele? Nevíte, co přesně udělat pro lepší spánek? Dlouhodobý nedostatek spánku způsobuje jednak špatnou náladu a podráždění, tak rovněž řadu zdravotních problémů. Poruchami spánku přitom trpí každý druhý Čech! Naštěstí existují osvědčení pomocníci, díky nimž budete spát jako v bavlnce, aniž byste se museli příliš snažit.

Dopřejte si dlouhý a zdravý spánek

Pro lepší spánek

Chodíte pozdě spát, abyste byli více unavení? Nemusíte si hrát na sovy. Naštěstí dnes existuje účinná pomoc, která vám pomůže usnout a zjistit co je nejlepší pro lepší spánek. A jak se jmenuje? Dreamly. Produkt byl vyroben tak, aby pomohl zvládat dnešní hektický život. Jste každý den vystaveni stresu? Nedaří se vám každý den uléhat ve stejný čas? Během noci se budíte a neustále sledujete, kolik času vám pro spánek ještě zbývá?

S Dreamly budete moci konečně klidně usínat. Kapsle Dreamly totiž obsahují to pravé pro lepší spánek vašeho organismu. Toužíte, aby se vám v noci zdály sny a vy upadly do hlubokého spánku? Zde jste na správné adrese. Stačí dvě kapsle 30 až 60 minut před ulehnutím a zbytek už nechte na Dreamly. Pro lepší spánek nemůžete udělat nic lepšího!

Usínejte bez stresu a napětí

Pro lepší spánek - snadnější usínání

Stres je náš velký nepřítel. Není ničím výjimečným, že v momentě, kdy uleháme, nastává problém. Honí se vám v hlavě myšlenky na práci a nevyřešené úkoly? Absence spánku se často objevuje během těžkých životních obdobích, jako je ztráta zaměstnání, rozvod či nemoc v rodině. Není proto divu, že nespavostí trpí až pětina celkové populace!

Neřešení dlouhodobých problémů se spánkem ale bohužel vede k depresím, podráždění, špatné náladě, poruchám soustředění či dokonce k tloustnutí. Nečekejte do poslední chvíle! Spánkový deficit dokonce snižuje koncentraci, kdy hrozí zvýšené riziko automobilových nehod či pracovních úrazů. Nespoléhejte na počítání oveček! To vám ke kvalitnímu spánku nepomůže.

Vyzkoušejte raději přírodního pomocníka Dreamly pro lepší spánek, který úspěšně bojuje se stresem a pomůže vám rychleji usnout. Tým odborníků sestavil účinnou kombinaci toho nejlepšího složení pro lepší spánek. Najdete v něm bylinky na spaní, vitamíny B3 a B6 a aminokyselinu l-tryptofan, jejíž nedostatek se negativně projevuje na spánku i psychice.

Relaxujte a prospěte celou noc

Pro lepší spánek - dítě

Nespavost je velkým problémem dnešní doby. Člověka totiž může postihnout až na 90 různých spánkových poruch. Trápí vás například časté buzení během noci? Přerušovaný spánek je jedním z častých projevů nespavosti. Z dlouhodobého hlediska se jedná o časovanou bombu, která může způsobit mnoho fyzických i psychických potíží.

Věděli jste, že u osob se spánkovými problémy je až čtyřikrát větší riziko vzniku depresí? Nechcete patřit mezi dvě pětiny nespavců, u kterých se objevují stavy úzkosti? Dodržujte spánkovou hygienu! Dobrá je bylinná koupel, relaxační hudba nebo uklidňující meditace. V místnosti byste rovněž měli mít krásných 16°až 20 °C.

Spolehlivější metodou pro lepší spánek je ovšem český přírodní doplněk stravy Dreamly. Již ve dvou kapslích tělo získá látky, které vám téměř okamžitě pomohou usnout.

Pomoc z přírody, pro lepší spánek

Pro lepší spánek - Produkt Dreamly

Chcete jít spát, ale už předem víte, že nebudete moct usnout? Dlouhodobé převalování nic neřeší. Usínání by mělo zabrat patnáct minut a ne celé hodiny. Nenechte spánek, aby se vám vyhýbal! Mezi oblíbené pomocníky na usnutí patří i staré dobré bylinky. Jedinečné účinky meduňky lékařské, kozlíku lékařského, mučenky pletní a šafránu setého jsou koncentrované právě v produktu Dreamly.

Zlepšení pro lepší spánek pocítíte hned napoprvé, ale nejlepších výsledků dosáhnete po 5 až 10 dnech pravidelného užívání. Své o tom ví i Nikola H.: “ Dreamly je super, užívám jej pravidelně a dobírám už druhé balení. Vyzkoušela jsem spoustu doplňků, včetně čajů, ale žádný nebyl tak účinný. Měla jsem strach, že si tělo na Dreamly zvykne, ale mám pocit, že postupem času zabírá lépe.

BONUSOVÝ TIP: Nejenom Nikola H. nám poskytla svou exkluzivní zkušenost s produktem Dreamly. Přečtěte si v naší recenzi o dalších pozitivních zkušenostech ostatních uživatelů.

Proč vsadit na Dreamly?

Pro lepší spánek - Dreamly

Chcete lépe usínat a udělat maximum pro lepší spánek? Toužíte prospat celou noc? Přejete si být ráno odpočatí? Zapomeňte na prášky s vedlejšími účinky, které jsou opravdu až tou poslední možností! Odpovědí na vaše otázky je Dreamly – jednoduché řešení, které úspěšně bojuje s nespavostí. Tento přírodní produkt obsahuje pečlivě vybrané bylinky, které pomáhají s nespavostí i odbouráváním stresu.

A jak Dreamly funguje? Díky kombinaci s vitaminy B3 a B6 a l-tryptofanem zrychluje usínání, zlepšuje celkovou kvalitu spánku a napomáhá příjemnějšímu vstávání. Dreamly je 100% český výrobek, který splňuje ohlašovací povinnost na Ministerstvu zemědělství a rovněž prošel dalšími testy a certifikacemi akreditované zkušební laboratoře.

Chci lepší spánek!

Tím ovšem výhody Dreamly nekončí! Na rozdíl od léků proti nespavosti není Dreamly návykový. Naopak. Dlouhodobější užívání kapslí Dreamly pro lepší spánek, jejich účinky ještě více zlepšuje! Přesvědčte se ostatně sami a usínejte lépe již od prvního dne.

Na blogu Dreamly pro vás bylo připraveno 30 zaručených tipů jak na spánek.


 

Hodnocení článku
  • 93%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 93%
93%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

Eva Domesová

Jmenuji se Eva Domesová, jsem redaktorkou tohoto sportovního magazínu. Pravidelně sleduji nové trendy na trhu v oblasti medicíny a doplňků stravy. Kromě toho se aktivně zapojuji do konzultace a rozhovorů s našimi čtenáři.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

1 komentář