O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici

Systém provizní spolupráce


Affiliate disclaimer

Vážení přátelé a čtenáři stránky DRZSEFIT.cz.

Jmenuji se Jan Domes, jsem redaktorem a testerem našich produktů na stránce DRZSEFIT.cz. Rád bych vám v krátkosti blíže představil princip a fungování naší stránky.

Veškerý obsah pro vás vytvářím já ve spolupráci s našimi dalšími redaktory. Na kompletní chod sportovního magazínu pak dohlíží zakladatel celého magazínu DRZSEFIT.cz, kolega David Vajda. Tvorba obsahu pro náš poměrně rozsáhlý magazín, jaký se nám za roky práce povedlo vytvořit a navíc se nám postupně daří dostávat do povědomí stále více Čechů, není vůbec jednoduchá záležitost.

Snažíme se vymýšlet nejrůznější témata, dohledáváme relevantní, autoritativní zdroje a vědecké studie, ptáme se, co by vás čtenáře zajímalo, odpovídáme na vaše emailové nebo telefonické dotazy, kdy této „zálibě“ věnujeme hodiny svého volného času téměř každý den.

Vše děláme proto, abyste vždy našli řešení svých trápení a odpovědi na každý váš dotaz z oblasti zdravého stravování, hubnutí nebo zajímavých tipů, jak efektivně posilovat.

Jak vidíte, veškerý obsah je dostupný zcela ZDARMA. V minimální míře po vás žádáme přihlašování údaje, naopak nevyžadujeme žádné zakládání uživatelských profilů. Neotravujeme s newslettery a nespamujeme vaše mailové schránky s reklamou. Nevyžadujeme ani žádné příspěvky či dary.

Přesto kompletní „výroba“ takového portálu není bezplatná a naše redakce sportovního magazínu DRZSEFIT.cz má pravidelné výdaje na pronájem on-line prostoru, objednáváme si doplňky stravy pro sepsání nových článků, nakupujeme a testujeme naše jednotlivé produkty, na které následně píšeme hodnotné recenze, chodíme na různé vzdělávací kurzy z oblasti zdravého životního stylu.

Ano, stránka DRZSEFIT.cz je naše příjemná záliba. Nicméně investujeme do ní mnoho volného času a hlavně energie.

Jediným zdrojem, který naše stránka nyní má, je takzvaný provizní systém affiliate spolupráce, kde nám drobné částky nepravidelně vyplácí prodejci recenzovaných doplňků a produktů. Důležité je podotknout, že nezáleží na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní.

Naše recenze žádným způsobem nijak uměle neupravujeme jen za účelem získání lepší provize. Kromě toho veškeré naše články a informace, které vám pravidelně přinášíme, jsou konzultovány s lékaři a odborníky v oblasti zdravé výživy. Nepravdivé a zkreslené recenze by vám v ničem nepomohli, a bohužel je pravda, že mnohé stránky vychvalují všechny recenzované doplňky do nebes. To se na naší stránce DRZSEFIT.cz nikdy nestane.

VIDEO: Princip affiliate spolupráce.

Doplňky stravy a naše produkty hodnotíme a recenzujeme až po důkladném, výrobcem doporučeném užívání. V recenzích uvádíme reálné autorské zkušenosti po několika týdnech, či dokonce měsících pravidelného dávkování.

Nikdy nechválíme účinky, které se reálně neprojevily, a zároveň nezatajujeme negativní účinky nebo jiné nedostatky zboží.

Každá naše recenze je pravdivá a plně zhodnocuje výsledky, které jsme s daným produktem opravdu dosáhli. Každý z autorů jednotlivých článků si za svými výroky plně stojí.

Za případný nákup přes naši stránku nezaplatíte ani o korunu navíc. Ceny, které uvádíme, jsou stejné nebo dokonce nižší, než na původních e-shopech. Neexistuje žádný „příplatek“, o který by se vaše objednávka navýšila.

Jak funguje provizní systém?

Návštěvník si na našich stránkách přečte recenzi a po kliknutí na odkaz v dané recenzi, bude převeden přímo k prodejci. Následně z našeho čtenáře se stane zákazník u prodejce daného produktu, kde například zakoupí produkt v běžné hodnotě za 600 Kč a my z doporučení dostaneme v průměru 10%, což je 60 Kč/ za doporučení.

Bez těchto drobných příspěvků by naše stránka nemohla existovat. Tyto velmi malé příjmy neslouží jako zdroje naší obživy. Každý z nás má vlastní práci a sportovní magazín DRZSEFIT.cz slouží pouze jako pomoc pro vás – pro všechny, kteří bojují s nadbytečnou váhou, pro muže, které trápí nedostatek testosteronu nebo bolesti kloubů.

Náš příjem tedy slouží na provozní náklady celého portálu.

Vůbec se proto nebojte objednat jakýkoliv doplněk stravy nebo produkt přes odkazy na naší stránce. Nezaplatíte ani o korunu navíc, a zároveň vás může hřát skutečnost, že nám pomáháte tvořit užitečný a zajímavý obsah pro větší skupinu lidí se stejnými nebo podobnými zájmy.

Mockrát děkujeme za projevenou důvěru. Věřím, že jsme vám díky naší stránce poradili a pomohli zorientovat se.

Za redakci DRZSEFIT.cz přeje krásný den Jan Domes.

V případě otázek mi napište na drzsefit@gmail.com.