O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Proteinová dieta – Recenze KetoMIX pro rychlé hubnutí

Proteinová dieta KetoMIX pro ženy
Napsal David Vajda

Proteinová dieta, které se často mezi lidmi rovněž říká „bílkovinná“ nebo „ketogenní“  je moderní metoda zabývající se možností hubnutí. Zatím si vyzkoušela několik nejrůznějších diet, které ti nepřinesly výsledky podle tvých očekávání? Stále hledáš způsoby nebo diety, které tě vysvobodí z nadváhy a dostane tě do vytoužené formy? Proč nevyzkoušet něco, co zaručeně dlouhodobě funguje. Máme jen pozitivní ohlasy našich čtenářů, že proteinová dieta KetoMIX pouze potvrzuje, jak skvělý produkt máš na dosah.

Proteinová dieta je postavená na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Na základě této kombinace se dostaneš do stavu ketózy, kdy tvé tělo začne automaticky spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Nejlepším na tom všem je, že k tomu není potřeba žádné sportovní aktivity, tvrdých tréninků nebo dlouhodobého cvičení. Tělo jednoduše bude hubnout za tebe. Takže tě už nečeká žádná speciální námaha nebo hladovění.

Začátky s dietou KetoMIX

Proteinová dieta KetoMIX kromě syntetických vitamínů neobsahuje žádné chemikálie, takže si můžeš být jistá, že tě žádné zažívací problémy nečekají. Pokud budeš jíst doporučené množství zeleniny, tak jak je předepsáno, pozitivní účinky se dostaví velice rychle.

Většinou za 2 – 4 dny se dostaví stav ketózy, kterou nesmíš narušit běžnými potravinami nebo jako například pečivo nebo oslazená káva. Věděla jsi, že u standardních diet trvá zhruba dva týdny, než se dostaví stav, kdy dochází k efektivnímu odbourávání tuků?

Dalším důležitým faktorem, který je bezesporu nutné zmínit, že se může dostavit při rychlém hubnutí i mírný úbytek svalové hmoty – primárně ovšem hubneš především tuky. Proteinová dieta KetoMIX totiž spočívá v tom, že vychází s osvědčeného principu proteinové diety, která dává tělu všechny potřebné živiny, ale bohužel jen minimální množství energie.

Z toho důvodu jsou po určité době naše svaly nuceny hledat energii jinde, a to nejčastěji v našich tucích, které jsou pro tento účel stvořeny přírodou od samého začátku. Pokud jsi profesionální sportovkyně nebo aktivní člověk, který rád a často navštěvuje posilovnu, KetoMIX rovněž nedoporučuji ke konzumaci – díky sníženému příjmu sacharidů bude mít tělo málo energie.

Během fáze hubnutí a následného budování svalové hmoty v posilovně využívají naši čtenáři jen to nejlepší oblečení podle aktuálních trendů. Přečti si o tom více!

Co to znamená KetoMIX dieta

Redukční dieta KetoMIX

V dnešní době stále populárnější a moderní způsob hubnutí, který si nachází více a více příznivců. Na rozdíl o jiných podobných a konkurenčních diet nemusíš vymýšlet složité jídelníčky přesně na míru ani se trápit v posilovně.

Dlouhodobým výzkumem bylo doloženo, že proteinová dieta opravdu efektivně funguje. A to je cíl snad každého – zhubnout a bez námahy.

KetoMIX dostává tělo do procesu hubnutí, kterému říkáme ketóza. A co ketóza přesněji znamená? Nejpřesnější pojmenování je spalování tuků. Během této diety dochází k omezení příjmu sacharidů. Tělo si následně nebere energii ze sacharidů, ale z ketonů. Ty právě vznikají při spalování tuků, nikoliv sacharidů. Proces ketózy dáš do oběhu tím, že budeš konzumovat pouze bílkovinná jídla společně se zeleninou.

Na internetu je mnoho článků, které doporučují nejlepší a nejvhodnější jídelníčky, ale kdo se má v té záplavě článků a rad vlastně přehledně vyznat. Z toho důvodu je KetoMIX dieta založena už ve formě připravených jídel, která jsou určena na celý den. Balíčky jsou připraveny do pěti porcí na celý den. Jsou vhodně doplněny i proteinovými tyčinkami a koktejly pro další konzumaci během dne.

Stav ketózy se navodí připraveným jídelníčkem, kde je minimum sacharidů. Hlavním prvkem diety je příjem kvalitních bílkovin. Příjem sacharidu by neměl být vyšší než 50g za den.

Co se konzumuje v KetoMIX dietě:

 • Libové maso
 • Zelenina
 • Mléčné výrobky

Čemu je vhodné se vyhnout:

 • Rýže
 • Pečivo
 • Obiloviny
 • Ovoce
 • Alkohol

Pro většinu z nás je dodržování předepsaného jídelníčku velký problém. Pokud sníš více sacharidů, než je stanovené minimum, stav ketózy se ihned naruší. Díky předem připraveným balíčkům přesně na míru ti tyto starosti odpadají.

Ketonová dieta má několik základních fází:

 • První fáze – v těle dochází k procesu nastartování ketózy. V této fázi budeš mít k dispozici pět připravených jídel, kde je povolena i zelenina (bohužel nelze konzumovat sladké druhy). Délka první fáze se odvíjí od toho, kolik kilogramů máš v plánu zhubnout (od 5 – 15 kg nebo více)
 • Druhá fáze – délka se odvíjí od množství shozených kilogramů. Druhá fáze obsahuje tři předem připravená jídla, kde je možné přidat do jídelníčku dvě bílkovinná jídla navíc dle libosti.
 • Třetí fáze – zde není délka této fáze určena. Jiným slovem nazýváme tuto fázi jako stabilizační. Je zde nutné opět dodržovat předepsaný jídelníček, který je složený minimálně z pěti připravených jídel. Dostatečný přísun bílkovin zároveň ochrání svalovou hmotu a zaručí, že budeš hubnout pouze tuk.

Proteinová dieta KetoMIX – výhody:

 • Produkty české výroby
 • Jednoduchý a nenáročný princip diety
 • Snadná a rychlá příprava jídelníčku
 • Jídla s velkou škálou příchutí
 • Dieta pro muže i ženy
 • Dietní jídla s vlastnoručními recepty
 • Žádný jo-jo efekt
 • Speciální a individuální dietní plány pro každého
 • Možná pomoc přes chat nebo telefon
 • Žádné chemické přísady
 • Do 48 hodin u tebe doma
 • Snižuje váhu bez jo-jo efektu
 • Nemusíš počítat, cukry, tuky, kalorie
 • Bere ohledy na funkci lidského těla

Proteinová dieta KetoMIX – nevýhody:

 • Nakup pouze přes internet
 • Lehce vyšší cena oproti běžné konzumovaných jídlům
 • Možný úbytek svalové hmoty
Redukční dieta KetoMIX - hubnutí bez hladovění

Kolik můžu zhubnout s KetoMIX?

Balíčky KetoMIX

Rozhodnutí záleží v první řadě na tobě. Ty musíš nejlépe vědět, jakou váhu potřebuješ zhubnout. Proteinová dieta KetoMIX nabízí několik výhodných balíčku, ze kterých si můžeš vybrat.

Nicméně v každém z balíčků budeš pravidelně hubnout 1 až 2 kilogramy týdně. Na rozdíl oproti jiným podobným produktům budeš s KetoMIX opravdu hubnout tuky, nebudeš ztrácet jen vodu nebo svalovou hmotu jako u konkurenčních produktů.

Z balíčků je na výběr hned několik různých variant:

 • Zhubnout do 5 kg: dieta bude trvat 4 týdny
 • Zhubnout do 10 kg: dieta bude trvat 6 týdnů
 • Zhubnout do 15 kg: dieta bude trvat 9 týdnů
 • Zhubnout nad 15 kg: dieta bude trvat 14 týdnů

CHCI VYZKOUŠET KETOMIX

Jak zhubnout podle KetoMIX diety?

Proteinová dieta KetoMIX nezpůsobuje žádné hladovění. Nebudeš se muset trápit v posilovně dalším náročným cvičením. Celý tento průběh jde velice lehce, bez cvičení a námahy. Proteinová dieta KetoMIX je založená na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Na základě této kombinace se tělo dostane do stavu ketózy a tělo tak začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích v našem těle.

S produkty od Chytrý jídelníček, KetoMIX a Primulus se budeš cítit v každém věku naprosto vitální, plný energie a bez přebytečných kilogramů.

Proteinová dieta KetoMIX – Časté dotazy čtenářů

Jak často mám jíst?

Ideální je v první fázi jíst 5x denně. V druhé fázi 3x denně a 2x denně jiné z doporučených jídel podle KetoMIX balíčků.

Je dieta vhodná i pro muže?

Ano samozřejmě, dieta funguje úplně stejně u mužů i žen.

Není dieta škodlivá pro tělo?

Jestli máš alergii na laktózu, mléko, sóju, vejce nebo hořčici, není proteinová dieta doporučována. Doporučuji si pečlivě přečíst seznam onemocnění, při kterých je dieta zakázána.

Za jak dlouho se dostaví stav „ketózy“?

Nejčastěji to je za 2 – 4 dny. Nesmíš jí ale narušit běžnými potravinami jako pečivo nebo oslazená káva.

Obsahují produkty éčka?

V produktech bývají obsažená dobrá i špatná éčka. Proteinová dieta KetoMIX má pouze ta dobrá éčka.

Co když vůbec nezhubnu?

Pokud dodržíš správné instrukce, tak rozhodně zhubneš. POZOR: hubnutí může velice lehce narušit třeba jedno jablko. Následně bude asi 2 dny trvat, než se znovu dostaneš do stavu ketózy a začneš hubnout.

Proteinová dieta Ketomix – Vaše výsledky

Proteinová dieta KetoMIX - Vaše výsledky

BÁRA ZHUBLA 7 KG

„Za necelých 14 dní jsem shodila 5 kilogramů. A co je úplně nejlepší, nemám žádné chutě na sladké, jím pravidelně a pocit hladu vůbec neznám. Spíše mám někdy problém to všechno sníst. Prostě a jednoduše, hubnutí mě konečně začalo bavit!“

Přečíst si více

Ketonová dieta KetoMIX

IVETA ZHUBLA ZA MĚSÍC 10 KG

„Už měsíc jsem na KetoMIXU a mám 10 kg dole, cítím se úžasně a mladší. Jsem ráda i za pytlíčky, vše mi usnadňují, možná pohodlnost, ale vůbec mi to nevadí. Mám čas se věnovat sobě, jídlo jím pravidelně po 3 hodinách 5x denně.“

Přečíst si více

Proteinová dieta KetoMIX - výsledky zákazníků

LENKA ZHUBLA ZA 4 TÝDNY 10 KG

„Jsem šťastná, že jsem poslechla vlastní intuici a nenechala jsem se odradit některými zlými jazyky ve svém okolí. Věřím, že jsem se vydala správnou cestou a pokud máte pocit, že je můj příběh podobný tomu vašemu, dejte této dietě KetoMIX šanci. Výsledky opravdu stojí za to.“

Přečíst si více

NEJLEVNĚJI ZAKOUPÍTE ZDE

Co by si měla ještě o KetoMIX dietě vědět?

Dieta od KetoMIX

Na závěr této recenze bych ti rád představil pár zajímavostí a faktů o KetoMIX dietě. Je více než možné, že tyto informace ti ukáží dietu v lehce odlišném světle.

Když se podíváme do úplných začátků, tak proteinová dieta KetoMIX byla původně vyrobena pro vrcholové sportovce od našich českých výživových specialistů. Díky tomu splňuje všechny důležité legislativní podmínky pro plnohodnotnou náhradu stravy po celém území EU.

Proteinová dieta KetoMIX nemusí být bezpodmínečně spojena se sportováním, pokud ale i přesto zapojíš sport do tvého každodenního režimu, účinek bude mnohonásobně viditelnější. Dieta KetoMIX se hodí hlavně pro ženy. Ženské tělo je daleko vnímavější vůči ketóze než mužské tělo. Z toho důvodu odborní pracovníci KetoMIXU přidávají do svých výživových produktů různé vitamíny a minerály, které jsou důležité pro krásu a zdraví pokožky, nehtů nebo vlasů.

Proteinová dieta KetoMIX oproti podobným konkurenčním výrobkům opravdu prospívá tvému tělu po všech stránkách. Proteinová dieta není vhodná pro osoby trpícími problémy s játry nebo ledvinami. V produktech KetoMIX jsou obsaženy ketony, které by mohly zdravotní stav těchto vnitřních orgánů ještě zhoršit. Dieta není vhodná ani pro těhotné nebo kojící ženy. Ty by se měly produktům KetoMIX v tomto období vyhnout a začít s dietou až po ukončení těchto mateřských povinností.

KONZULTACE ZDARMA ? TO ROZHODNĚ CHCI !


Perfektní recenze pro "produkty na hubnutí bez hladovění".
 • 9/10
  Cena - 9/10
 • 10/10
  Kvalita - 10/10
 • 10/10
  Efektivnost - 10/10
 • 9/10
  Dostupnost - 9/10
 • 10/10
  Spokojenost - 10/10
9.6/10

Hodnocení uživatelů:

Simona (49 let) „Nemusím myslet na to, co budu vařit, nemám hlad a je mi fajn, kila jdou dolů.“

Jaruna (42 let) „Velmi jsem spokojená, rychlé doručení. Doporučuji.“

Jakub (30 let) „Toto byl můj první nákup přes internet, měla jsem tedy plno otázek, všechny byly zodpovězeny velmi rychle, vstřícně a s trpělivostí. Dodací lhůta nad očekávání krátká, komunikace s dodávkovou službou výborná, jsem s nákupem velmi spokojen.“

Lenka (35 let) „Přehlednost, možnost zaplatit kartou z domu, rychlá doprava, prostě super a doporučuji.“

Jitka (27 let) „Musím jenom chválit, jsem nadšená. Všechno funguje tak, jak jsem si ani nedovedla představit. Jsem šťastná, že jsem Ketomix objevila. Jitka“

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.