O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Blendea SUPERGREENS – přírodní detoxikace organismu

Detoxikace organismu - BLENDEA SUPERGREENS
Napsal David Vajda

V těchto dnech se stále více na trhu rozrůstá naprostá novinka zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS. Detoxikace organismu a celková očista těla nabírá v dnešní době úplně nový rozměr. Jakmile jsme zjistili, že tento produkt je k dispozici volně k prodeji, neváhali jsme a okamžitě ho začali testovat. Účinky zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS nás naprosto ohromily!

Prakticky každý den se setkáváme s obrovskou škálou škodlivých látek, baktérií nebo virů, které nás obklopují během každodenních činností. Rovněž nám způsobují nejrůznější nemoci. Na základě těchto skutečností úspěšná detoxikace organismu, tak stále více zajímá mladé lidi.

Mohu směle konstatovat, že po osobním testování směsi zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS jsem se dokonce stal na tomto produktu závislý. Moje tělo se snad ještě nikdy necítilo tak svěže a hlavně zdravě. Dokonce jsem si nakoupil několik balení dopředu do zásoby a to zhruba na 6 následujících měsíců. Už teď rozhodně vím, že chci pro detoxikaci organismu udělat maximum a produkt Blendea SUPERGREENS je pro to naprosto ideální.

Zajímá i tebe na co jsem během testování detoxikace organismu přišel?

TIP: Pokud tě blíže zajímá, jak si udržet tvoje tělo v dlouhodobé kondici, přečti si praktické recenze v našem srovnávači.

Detoxikace organismu s příjemnou chutí

Blendea - detoxikace organismu

Hned po první konzumaci jsem poznal, že detoxikace organismu s Blendeou bude úplně o něčem jiném. U podobných a konkurenčních výrobků je těžké někdy nevnímat chuť s nádechem trávy nebo hlíny.

Po prvním napití byla s Blendeou na jazyku cítit lahodná příchuť máty, která mě okamžitě zaujala. Myslím, že hned v tu chvíli bylo prakticky rozhodnuto, že pro další měsíce budu tento produkt testovat s radostí.

Jak Blendeu užívat?

Nemusíš se vůbec obávat, že by tě měl čekat nějaký složitý nebo zdlouhavý proces užívání. Stejně jako u našich ostatních přírodních produktů třeba pro hubnutí, tak se snažíme pro tebe vybírat pouze přípravky s maximální kvalitou, dostupnou cenou a jednoduchým užíváním.

Stejně tak je sypká směs Blendea naprosto jednoduchá pro konzumaci. Směs se užívá denně a je velmi snadno rozpustná ve vodě, ovocném džusu nebo smoothie. Jediné co bych ti neradil, je směs kombinovat s horkou vodou. Balení přípravku Blendea (90 g) obsahuje až 30 jednorázových dávek.

WEB PRODEJCE BLENDEA

Doporučený postup užívání směsi Blendea:

Začneš 1 lžičkou ráno, postupně přejdeš na 2 lžičky

Užívej 1-2 lžičky směsi 1-2 x za den

Každou dávku smíchej s 200 ml vody, džusu nebo smoothie

Vypij nejlépe hned a bez delšího odstaní

Blendea START – detoxikace organismu pro začátečníky

Jestli s Blendeou začínáš a nikdy předtím si detoxikaci organismu neprováděl, užívej 1 lžičku nejlépe 1 x denně. Čas pro konzumaci směsi je nejlépe nalačno a 30 min před prvním jídlem.

Blendea POKROČILÍ – detoxikace organismu pro pokročilé

Blendea ti chutná a užíváš ji více než 2 měsíce? Nastává ideální čas zvýšit její účinky, proto zvyšuj dávkování na 2 lžičky směsi 2 x denně, nejlépe ráno a večer.

TIP: Pro správné dávkování během detoxikace organismu s Blendeou doporučujeme 2 čajové lžičky = 6 g směsi. Více informací ZDE!

Samozřejmě účinky kvalitní detoxikace organismu nepoznáš po prvním týdnu, proto Blendeu doporučuji užívat dlouhodobě!

Cenově dostupná detoxikace organismu

Pro většinu čtenářů často bývá cena důležitým faktorem pro výběr správného doplňku stravy. A je mi jasné, že ani tentokrát tomu nebude jinak. Při dávkování 1 lžička denně vydrží směs Blendea 1 měsíc.

Jako BONUS je ke každému balení praktický shaker v hodnotě 99 Kč ZDARMA.

Cena 1 balení (90 g) vydrží až na 30 dávek – 499 Kč

Cena 2 balení (180 g) vydrží až na 60 dávek – 899 Kč

Cena 3 balení (270 g) vydrží až na 90 dávek – 1199 Kč

Cena 4 balení (360 g) vydrží až na 120 dávek – 1399 Kč

CHCI BLENDEU OBJEDNAT

Co mě s Blendeou zaujalo:

 • Skvělá chuť máty
 • 100% kvalitní superpotraviny
 • Posílení vitality
 • Jednoduché dávkování
 • Shaker jako dárek
 • Pouze 16 Kč za denní dávku

Co mě s Blendeou zklamalo:

 • 1 balení vydrží zhruba měsíc
 • Nepraktický plechový uzávěr

TIP: O detoxikaci organismu toho víme poměrně hodně, jelikož Blendeu jsme testovali úspěšně několikrát. O pozitivních účincích tedy není pochyb, přečti si více ZDE!

Složení směsi Blendea SUPERGREENS

Blendea SUPERGREENS - složení

Každý z nás má trošku jiný organismus a jinak se chová k přísunu přírodních látek do těla. Rád bych uvedl několik základních benefitů, které Blendea v sobě obsahuje. Směs obsahuje sílu těchto 4 přírodních superpotravin:

 • BIO mladá pšenice – pozitivně zlepšuje trávení, redukuje záněty a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Rovněž zbavuje těla nečistot a prostě se jednoduše začneš cítit skvěle.
 • BIO zelený ječmen – pomáhá ke kvalitnějšímu spánku, snižuje nadváhu a čistí pleť. Navíc bude posilovat imunitní systém a dodá potřebou energii pro sportovní výkony.
 • BIO spirulina – hlavně ženy ocení zpomalení stárnutí pleti, zmírňuje projevy různých nemocí, alergií a onemocnění srdce.
 • BIO chlorela – funguje jako přírodní antibiotikum a urychluje proces detoxikace organismu. Rychle odbourává cholesterol v krvi a přispívá ke snížení vysokého tlaku.
 • 5% svěží máty – aromatická bylinka, která přispívá ke správnému trávení organismu.

ZAJÍMAVOST: Jeden z hlavním účinků je, že Blendea umí posílit tvůj imunitní systém. Zjisti více, jak si udržet stabilní imunitu a energii jako prevenci proti výskytu nemocí.

Co v zelené směsi Blendea SUPERGREENS chybí

Blendeu jsem si oblíbil hlavně i pro její výborné vlastnosti. Přírodní produkt složený pouze ze zdravých surovin, které navíc tomuto produktu dodávají tyto další benefity:

Žádný lepek – Blendea je 100% bezlepková

Žádná chemie – Blendea nemá žádné barviva, konzervanty či jiné syntetické přísady

Žádný cukr – Blendea má přírodní chuť, která je vhodná pro diabetiky a pomáhá během redukce váhy

Žádná laktóza – Blendeu si mohou dopřát i vegetariáni a lidé s intolerancí laktózy

Dalším důležitým poznatkem určitě je, že mi Blendea nezpůsobila žádné vedlejší účinky ani jiné nepříjemnosti. Troufám si tvrdit, že detoxikace organismu s Blendeou je vhodná pro všechny.

Účinky s Blendou během detoxikace organismu

Blendea SUPERGREENS kombinuje hned 4 různé zelené superpotraviny. U většiny ostatních konkurenčních produktů je obsažena pouze jedna složka, která nikdy nebude splňovat tak bohatý přísun zdravých látek do organismu jako má právě Blendea.

Jaké tedy zdravotní benefity superpotraviny spirulina a chlorela přinášejí:

Posiluje imunitní systém

Detoxikuje organismus

Uvolňuje samočistící procesy v těle

Urychluje metabolismus a zamezuje ukládání tuku

Podpora regenerace buněk

Zlepšuje trávení

Bojuje proti překyselení organismu

Tlumí záněty, zlepšuje stav žaludečních vředů a podporuje jejich hojení

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi

Čistí cévy

Pomáhá při dýchacích potížích

Uklidňuje a pomáhá při stresových situacích

Zkvalitňuje spánek

Čemu dokáže zase pomoci zelený ječmen a mladá pšenice?

Chrání před civilizačními chorobami

Zvyšuje obranyschopnost organismu

Podpora detoxikace organismu

Pozitivně působí na lidské trávení

Regeneruje buňky

Zpomaluje proces stárnutí

Čistí cévní stěny

Optimalizuje hladinu krevního cukru

Omezují pocit únavy a zlepšují usínání

VYZKOUŠÍM BLENDEU

Pro koho je Blendea SUPERGREENS určena?

Směs Blendea SUPERGREENS - detoxikace organismu

Jelikož jsem redaktorem tohoto sportovního magazínu, chci žít zdravě, dodržuji správnou životosprávu, nekouřím, nepiji alkohol a hlavně aktivně sportuji. Snažím se spát minimálně 7 – 8 hodin denně, chci být totiž každý den během svých povinností fit a v dobré kondici.

Pokud jsi podobný typ člověka jako já, je detoxikace organismu s Blendeou jediná správná volba. Pokud nakupuješ jídlo v běžných supermarketech jako ostatní buď si jist, že tvoje tělo rozhodně nedostává tolik potřebných látek pro organismus, kolik by mělo. Bohužel známe všichni situaci, která u nás aktuálně panuje.

Potraviny dodávající supermarkety jako jsou ovoce a zelenina, často bývají vypěstované bez slunce, jsou dovážené bez chuti, vůně a zároveň se prodávají i nezralé. Navíc snížený přísun bílkovin a tuků v běžné drůbeži taktéž tělo vyčerpává.

Proto Blendea SUPERGREENS obsahuje vysoký podíl rostlinných bílkovin a to až 40 g na 100 g směsi.

Z tohoto důvodu se konzumací směsi moje tělo tolik nevyčerpá a mám dostatek energie i na konci pracovního dne.

PS: Nejvíce mě Blendea dostala svou skvělou mátovou příchutí. Navíc razantní zlepšení mého trávení taktéž nešlo přehlédnout. Směs Blendeu hodnotím velmi pozitivně po všech stránkách!

Jak mi detoxikace organismu pomohla?

Rozhodně je nutné zmínit, že Blendea dodává tělu až neskutečnou porci energie a vitality. V posledních týdnech jsem vyměnil Blendeu SUPERGREENS za ranní pití kávy a moje tělo je doslova nabité silou až do oběda.

Po pár týdnech mi dokonce zmizela nepříjemná vyrážka na hrudi, kterou jsem už před konzumací směsi Blendea nárazově trpěl.

Detoxikace organismu se i velmi pozitivně projevila na mém trávení. Měl jsem občasné pálení žáhy, které naprosto vymizelo po prvním měsíci konzumace směsi Blendea.

Je důležité zmínit, že tvé tělo bude správně fungovat pouze tehdy, pokud mu dodáš ty nejkvalitnější látky. S produktem Blendea SUPERGREENS dostaneš všechny důležité látky pohromadě a hlavně za velmi příznivou cenu.

UPOZORNĚNÍ: Ano, Blendea zamezuje ukládání tuku v problémových partiích, nicméně primárně není určena pro hubnutí. Potřebuješ rychle zhubnout? Možná si vybereš z naší další nabídky metod hubnutí od CHYTRÝ JÍDELNÍČEK, nebo proteinových diet KETOMIX nebo KETOFIT.

Moje hodnocení směsi Blendea SUPERGREENS

Přírodní detoxikace organismu - Blendea

Celkově se mi hodnotí Blendea velice pozitivně. Účinky jsou více než nadprůměrné a příjemná mátová chuť dodává skvělý šmrnc tomuto přírodnímu produktu. Můžu jen doporučit všem, kteří mají zájem o zdravý životní styl a kompletní detoxikaci organismu.

Výrobce by možná jen mohl popřemýšlet ohledně vhodnějšího uzávěru balení. Pod vzduchotěsným víčkem je malinká hrana, kde se směs zachycuje. Takže po následném rychlém otevření se může směs snadno rozvířit.

Pokud si myslíš, že se ti cena jednoho balení může zdát jako vysoká, tak s tebou nesouhlasím. Pokud si uvědomíš, že řasy pocházejí až z dalekého Taiwanu, pšenice a ječmen zase z Nového Zélandu, tak je cena podle mě poměrně adekvátní kvalitě produktu.

Právě tam jsou nejvhodnější podmínky pro růst těchto superpotravin, které nebudeš mít nikdy šanci dostat do těla pomocí běžně koupených potravin v supermarketech. Proto shodně všichni naši redaktoři sportovního magazínu hodnotí směs Blenda SUPERGREENS velmi kladně.

CHCI OTESTOVAT DETOXIKACI

Skvělá recenze na jedinečnou kombinaci zelených superpotravin v nejvyšší BIO kvalitě
 • Cena
 • Chuť
 • Složení
 • Vhodný pro hubnutí
 • Pro vegetariány
 • Spokojenost zákazníků
4.3

Hodnocení uživatelů směsi Blendea

Michaela Bundová (34 let) Objednala jsem si výrobek ze zvědavosti a pro vyzkoušení zatím jednu krabičku. Používám zatím třetí den ve formě smoothie a jsem zatím spokojená. Nadchly mě i nějaké recepty ze stránek už se těším až je vyzkouším. Jsem zvědavá na účinky po delším užívání.

Martina (22 let) Dneska přišel balíček, děkuji moc za shaker, který jsem dostala zdarma, moc se mi líbí jeho velikost. Užívala jsem chlorellu delší dobu, tohle mě nadchlo, že jsou zde zrovna všechny 4 super potraviny. Děkuji moc určitě objednám zase 😊

Lucia (44 let) Velice doporučuji, má dobrý vliv na organismus, po ránu nalačno výborně nakopne.

Jana (18 let) Mam více energie.

Katka (28 let) Konzumuji to místo ranního kafe a zatím paráda 🙂

Lukáš (30 let) Tento nápoj užívam už druhý týždeň a cítim sa naozaj skvele. Pociťujem viac energie počas dňa, lepšie trávenie a žiadne nadúvanie alebo iné tráviace ťažkosti už nemám.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.