O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici

O nás


Doufáme, že jste s obsahem plnohodnotných informací našeho magazínu spokojeni. Snažíme se získávat nejnovější informace z trhu, abyste byli vždy čerstvě seznámeni k aktuálními poznatky a trendy přírodních přípravků. Troufáme říci, že se náš tým snaží vybírat zajímavá témata pro všechny věkové skupiny.

Náš sportovní magazín jde cestou zdravého životního stylu a hlavním cílem je poradit našim čtenářům skutečně účinné metody, jak zůstat v perfektní kondici bez nemocí či zranění. Jelikož vycházíme částečně z osobních zkušeností a zdravého životního stylu našich redaktorů, snažíme se během tvorby článků používat i naše osobní poznatky z každodenního života. Tento náš projekt dá se říci obsahuje nestranný obsah, žádné subjekty v našem magazínu cíleně nepropagujeme, ačkoliv můžete na našich stránkách vidět reklamní články našich partnerů.

Jak jste si určitě mohli všimnout, jsme moc rádi za jakékoliv vaše dotazy, připomínky nebo kritiky. V rámci našich možností odpovídáme na všechny vaše dotazy v co nejkratším možném čase. Rozhodně budeme rádi, za všechny druhy vašich pozitivních nebo negativních připomínek. Pro upozornění bychom rádi zdůraznili, pokud se nedočkáte naší odpovědi v komentářích, je možné nám kdykoliv poslat dotaz na naši kontaktní stránku.

Dále bychom vás rádi upozornili, že si vyhrazujeme právo na mazání komentářů s cílem dodržení patřičné úrovně těchto stránek. Pokud cítíte, že nám máte potřebu něco sdělit ohledně tipů na články, vylepšení chodu našich stránek nebo možné spolupráce u nás jako redaktor či redaktorka, neváhejte nás znovu kontaktovat.


Podmínky použití našich článků

Tento sportovní magazín můžeme nazvat takovým shromaždištěm zajímavých tipů pro vaše zdraví, vhodných tréninkových metod a samozřejmě mnohem více. Pravidelně se snažíme vás zásobovat novinkami ze světa zdravé výživy, silového cvičení, obsahem bohatých recenzí přírodních produktů nebo inspirativními rozhovory o různých léčebných metodách. Na rozdíl od lékařských webů se náš sportovní magazín nezakládá na odborných radách lékařů či k tomu oprávněných osob.

Náš obsah je převážně tvořen lidovými recepty nebo články od samotných čtenářů, se kterými konzultujeme testování našich nabízených přírodních produktů. Důležité je tedy poznamenat, že se nejedná o spolehlivou náhradu odborných a ověřených lékařských rad. Tímto chceme oficiálně zdůraznit, že autoři a redaktoři našeho magazínu nepřebírají žádnou zodpovědnost za důvěryhodnost článků a případné zdravotní komplikace způsobené jejich užíváním.

Ačkoliv mnohé tipy, rady, metody či osobní testování produktů jsou takřka bezkonkurenční, jejich používání je pouze na vlastní nebezpečí a následné aktivity po přečtení našich článků by mělo probíhat po konzultaci s vaším lékařem. Rádi bychom tak předešli možným budoucím nedorozuměním na toto téma.

Děkujeme předem za pochopení.

David Vajda a Tým www.drzsefit.cz


Naší milou povinností je vám představit kompletní tým sportovního magazínu, který se stará o obsahovou a marketingovou část. Zároveň kompletní trio redaktorů pravidelně testuje produkty určené pro lepší kvalitu zdraví našich čtenářů, kromě toho se starají o nikdy nekončící přísun kvalitních a ověřených informací.

Pravidelnou porci článků připravuje tento tým redaktorů

Redaktor David Vajda - www.drzsefit.cz

David Vajda

  • zakladatel projektu

Majitel a hlavní redaktor sportovního magazínu. Vystudoval Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu sociální. Bývalý profesionální hokejista, nyní aktivní crossfiterový závodník, rád poslouchá elektronickou hudbu, chodí do kina a divadla. Pravidelně přispívá články a stará se bezproblémový chod celého portálu.

Kontakt: drzsefit@gmail.com

Publikované články: odborné články od Davida

youtube

instagram

Redaktorka Eva Domesová - www.drzsefit.cz

Eva Domesová

  • redaktorka magazínu, odborný garant článků

Nejnovější přírůstek do našeho týmu. Vystudovala střední zdravotnickou školu a Vyšší odbornou školu zdravotnickou. Redaktorka sportovního magazínu a velká fanynka zdravého životního stylu. Pravidelně sleduje nové trendy na trhu v oblasti medicíny a doplňků stravy. Aktivně se zapojuje do testování našich přírodních doplňků pro naše čtenáře.

Kontakt: edomesova@seznam.cz

Publikované články: odborné články od Evy

instagram

Redaktor Jan Domes - www.drzsefit.cz

Jan Domes

  • grafik, redaktor magazínu, marketingový specialista

Redaktor a grafik sportovního magazínu. Je také odborný člen zdravotnického personálu ve Fakultní nemocnici Ostrava. Rovněž bývalý profesionální hokejista, nyní hraje hokej a fotbal pouze na amatérské úrovni. Z koníčků ho baví hudba, počítače a grafika. Další ze členů našeho týmu zapojující se do aktivního testování doplňků stravy.

Kontakt: jandomes@post.cz

Publikované články: odborné články od Honzy

instagram