O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů

KARDILUS – přírodní podpora pro silné srdce

Zkus podpořit zdraví svého srdce díky doplňku stravy s obsahem resveratrolu.
Napsal David Vajda

PODPORA PRO SILNÉ SRDCE


Vysoký krevní tlak, odborně označovaný jako hypertenze, patří mezi nejběžnější problémy, se kterými se můžeš v naší společnosti potkat. A jasné je, že při pokročilých problémech musí přijít na řadu správná medikace a konzultace s odborníky.

V rámci prevence však není od věci přejít na zdravý životní styl, dostatečně sportovat, pravidelně pít a celkově se více starat o svou životosprávu. A právě v takovém případě může jako doplněk přijít vhod také KARDILUS, na který jsme se podívali v rámci této recenze.


MIX OVĚŘENÝCH LÁTEK A EXTRAKTŮ


Kardilus - praktické balení

Pro všechny nad 40 let, je péče o zdraví a kvalitu života stále důležitější. KARDILUS přináší inovativní přístup k podpoře srdečního zdraví a celkové vitality.

Bez ohledu na to, zda se potýkáš s konkrétními zdravotními problémy, nebo jsi jednoduše připraven investovat do svého zdraví, KARDILUS ti může nabídnout mnoho výhod.

Udržuje činnost srdce a cévní soustavy v normálu (resveratrol)

Podporuje oběhovou soustavu

Udržuje normální krevní tlak (draslík)

Je bohatým zdrojem polyfenolů, silných antioxidantů (extrakt z kakaa)


PŘÍRODNÍ PRVNÍ POMOC


kardilus - první pomoc s problémy se srdcem

Vsaď na naše doporučení 3P:

Přírodní první pomoc.

Příroda je mocná čarodějka. A proto dřív, než sáhneš po chemických lécích s možnými nežádoucími účinky, svěř se do rukou jejích zázračných schopností.

Při dlouhodobějším užívání ti KARDILUS:

Pomůže srovnat hodnoty krevního tlaku do latě.

Podpoří správnou činnost srdce

Zajistí, aby oběhový systém běžel jako švýcarské hodinky.

První změny na sobě ucítíš už po 1-3 měsících užívání. Pokud ale toužíš po srdci jako zvon, je to běh na delší trať.

Proto pozvi svého srdcového společníka do tvých běžných dní.


BENEFITY KARDILUSU


SLOŽENÍ ZALOŽENÉ NA VĚDĚ

VÝROBA V ČR

DORUČENÍ RYCHLE A ZDARMA

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

BALENÍ NA MĚSÍC (60 TABLET)

GARANCE SPOKOJENOSTI


DETAILNÍ INFORMACE O KARDILUSU


Složení — malát hořečnatý, citronan tridraselný, resveratrol, extrakt z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster), extrakt z listu meduňky lékařské (Melissa officinalis), kakaový extrakt (Theobroma cocoa), extrakt z česneku setého (Allium sativum), extrakt ze srdečníku pětilaločnatého (Leonurus quinquelobatus), extrakt z plodu hlohu obecného (Crataegus laevigata), extrakt z listu dobromysli obecné (Origanum vulgare), extrakt z listu olivovníku evropského (Olea europea), extrakt z listu jasanu ztepilého (Fraxinus excelsior), protispékavé látky: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza.

Hmotnost balení — 59,3 g, jedna tableta = 1 040 mg

Doporučené dávkování — 2 tablety ráno zapít vodou nebo jiným vhodným nápojem.

Upozornění — Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračuj doporučené denní dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Použití v případě hypertenze konzultuj se svým lékařem. Nepoužívej tento výrobek, trpíš-li alergií na kteroukoli jeho složku.

Skladování — Chraň před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem. Maximální teplota skladování + 25° C. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory


12 ÚČINNÝCH LÁTEK V 1 TABLETĚ


kardilus - balení po 30 tablet

Výrobce KARDILUSU si za jeho kvalitou maximálně stojí, a proto netají jeho složení. Už v jedné dávce najdeš širokou paletu aktivních látek, které působí synergicky na tvou vitalitu.

Naopak v něm nenajdeš zbytečné chemické látky. Tablety KARDILUSU představují jednoduchou pomoc, jak posílit slabé srdce a jak snížit cholesterol. Které účinné látky obsahují tablety KARDILUSU?

resveratrol (100 mg) je antioxidant pro podporu srdce a cév

draslík (100 mg) pomáhá k normálnímu krevnímu tlaku

hořčík (60 mg) dodává energii a snižuje pocit vyčerpání

meduňka lékařská (50 mg) pro harmonii těla a lepší spánek

extrakt z kakaa (50 mg) je přírodní antioxidant, pomáhá k normálnímu průtoku krve tělem

borovice přímořská (75 mg) podporuje normální funkci cévního systému

extrakt z česneku setého (50 mg), který přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, harmonizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi

olivovník evropský (20 mg) příznivě ovlivňuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pomáhá také s krevním tlakem

extrakt z hlohu obecného a srdečníku pětilaločného (40 mg) pro normální funkci kardiovaskulárního a oběhového systému

dobromysl je antioxidant (30 mg), který posiluje slabé srdce

extrakt z jasanu ztepilého (20 mg) pro lepší výsledky krevního tlaku


PRO KOHO JE KARDILUS VHODNÝ


KARDILUS má složení, které je rozhodně atraktivní a troufáme si tvrdit, že v rámci prevence rozhodně stojí za vyzkoušení. Na základě našeho vlastního testování našich redaktorů je však patrné, že tento doplněk je vhodný pro:

 • muže i ženy ve věku 30 až 80 let, kteří chtějí zlepšit svůj kardiovaskulární systém
 • muže i ženy ve věku 30 až 80 let, kteří chtějí posílit srdce a cévy a zlepšit svůj krevní tlak

Ovšem za předpokladu, že trpíš závažným onemocněním cév, srdce nebo vysokým krevním tlakem, je třeba konzultace s lékařem.

Jinými slovy je důležité si uvědomit, že KARDILUS rozhodně není žádný zázračný doplněk, kterým nahradíš lékařem předepsanou medikaci. Je to spíše zajímavá prevence, kterou může mít smysl brát jako součást zdravého životního stylu.


UŽÍVÁNÍ KARDILUSU


Doplněk stravy KARDILUS je ve formě tvrdých tablet. Takže je jeho užívání velmi pohodlné a rychlé. Doporučenou denní dávku, která je 2 tablety, si můžeš rozdělit a brát jednu tabletu ráno a druhou večer.

Pokud náhodou zapomeneš, můžeš užít i 2 tablety najednou. Tabletky zapij dostatečným množstvím čisté vody. Vždy dodržujte doporučené denní dávkování a také pokyny užívání. Ty najdeš přímo na obalu výrobku, případně v příbalovém letáku.


CENA A KDE KOUPIT KARDILUS


tablety - doplněk stravy na srdce

Pokud jde o cenu, jedno balení KARDILUSU s dávkami na měsíc vychází na 699 Kč, přičemž tento doplněk je možné používat i dlouhodobě. To je samozřejmě lehce vyšší cena, která může od užívání doplňku část lidí odradit. Je ovšem třeba vzít v potaz, že reflektuje velmi kvalitní použité suroviny a skutečně funkční složení, které je vyladěné k dokonalosti.

Zároveň se hodí říct, že dobrým způsobem, jak ušetřit, je objednat si rovnou předplatné, kde vyjde jedno balení jen na 599 Kč a které můžeš samozřejmě kdykoliv zrušit. V takovém případě už je poměr ceny a kvality velmi příjemný.


VÝHODY A NEVÝHODY KARDILUSU


Pozitiva KARDILUS:

komplexní přípravek, stačí je jedna tableta denně

český výrobek určený specifikům českého uživatele

12 účinných látek v 1 tabletě

jednoduché užívání i dávkování

maximální využitelnost účinných látek v přípravku

Negativa KARDILUS:

Nepoužívat, trpíš-li alergií na konkrétní složku v rámci složení přípravku

KARDILUS KONKURENCE (TENZIN) KONKURENCE (HEMOXIN)
12 PŘÍRODNÍCH LÁTEK
ČESKÁ VÝROBA
BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ
POZITIVNÍ ÚČINKY DO 3 MĚSÍCŮ
KOUPIT KARDILUS


PŘÍRODNÍ POMOCNÍK PRO ZDRAVÍ SRDCE


Nemocné srdce - doplňky stravy na srdce

KARDILUS je velmi oblíbeným doplňkem stravy hlavně kvůli skvělým výsledkům na zdraví srdce a cév. Díky obsahu správného poměru všech látek, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a regulovat vysoký krevní tlak.

Tablety KARDILUSU podporují normální funkci srdce a cév, a navíc mají protizánětlivé účinky. Díky tomu efektivně podporuje snížení rizika srdečních onemocnění. Jaké další pozitivní přínosy ti přinese jeho pravidelné užívání?

KARDILUS může pomoci snížit vysoký krevní tlak díky svým přírodním složkám, které podporují zdraví srdce a cév.

Extrakt z olivovníku obsažený v KARDILUSU může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi, a tak snížit riziko srdečních onemocnění.

Obsahuje extrakty z hlohového květu, které mohou podpořit zdraví srdce a pomoci posílit slabé srdce.

Obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály.

Může pomoci podpořit zdraví cév a krevního oběhu díky svým aktivním složkám.

Může pomoci udržet normální hladinu cukru v krvi.


BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ


KARDILUS je doplněk stravy na vysoký krevní tlak a slabé srdce, který obsahuje především složky přírodního původu. Proto při jeho správném dávkování a užívání jsou jeho rizika minimální. V průběhu testování u našich čtenářů, nevznikly žádné vedlejší účinky.

Nicméně, jako u každého doplňku stravy, může dojít k nežádoucím účinkům, pokud trpíš alergií na nějakou potravinu, nebo některou přírodní látku. Pokud víš, že máš na některé bylinky, nebo přírodní extrakty alergii, nezapomeň se před jeho užíváním seznámit s jeho složením.


PRO KOHO NENÍ KARDILUS VHODNÝ


KARDILUS obecně není vhodný pro:

Těhotné ženy a kojící ženy

Děti a dospívající

Pokud pravidelně užíváš léky, nebo máš nějaké zdravotní problémy a léčíš se s některým onemocněním například kardiovaskulárního systému, cévního systému, nebo oběhové soustavy, je vhodné se o užívání KARDILUSU poradit s lékařem.

KARDILUS obsahuje extrakty z rostlin a bylin, pokud jsi přecitlivělí na některé složky, pozorně si přečti složení, aby jsi se vyhnul případné alergické reakci.


HODNOCENÍ UŽIVATELŮ KARDILUSU


hodnocení - kardilus - vladimir

Vladimír, 63 let

„Po 30 dnech užívání se cítím lépe. KARDILUS opravdu pomáhá.“

Po změně životního stylu jsem se rozhodl lépe jíst, omezit alkohol a bojovat s cholesterolem, jak nejlíp to jde. Objevil jsem doplněk stravy KARDILUS a hodnoty se zlepšují. Jsem spokojený.


hodnocení - kardilus - vendula

Vendula, 45 let

„S produktem KARDILUS jsem moc spokojená.“

KARDILUS mi pomohl vyřešit problém s vysokým tlakem. Cítím se méně unavená a méně ve stresu.


Jiřina K.

Hodnocení z Pilulka.cz

„Bušení srdce skoro zmizelo.“

KARDILUS užívám asi 2 měsíce, za tu dobu se cítím méně unavená, lépe zvládám stres a mám více energie. Před užíváním mi občas bušilo srdce, to skoro zmizelo. Velikost tablet je tak akorát. Podle vůně i chuti je znát, že jde o přírodní produkt. Chuť je opravdu bylinková, žádná chemie.


Jana T.

Hodnocení z Pilulka.cz

„Ihned posílil moji imunitu.“

Přírodní doplněk stravy KARDILUS ihned posílil moji imunitu, opět se bez dušnosti věnuji svým sportovním aktivitám. Při preventivní prohlídce mě paní doktorka pochválila při měření tlaku. Velmi přírodní doplněk stravy KARDILUS doporučuji všem, kdo mají problém s vysokým tlakem a cholesterolem. I když nejsem příznivcem polykacích tablet, tyto se velmi dobře polykají.


ZÁVĚR RECENZE


aktivní pohyb - crossfit

Přírodní přípravek KARDILUS představuje snadnou, avšak účinnou metodu, jak snížit cholesterol, nebo jak snížit vysoký krevní tlak a posílit slabé srdce přirozenějšími způsobem než chemickými léky.

Obsahuje přírodní extrakty, které přirozeně harmonizují činnost kardiovaskulárního systému. KARDILUS efektivně podpoří zdraví tvého srdce a cév a pomáhá regulovat vysoký krevní tlak.

Pamatuj však, že se jedná pouze o doplněk stravy. Pro snížení rizika srdečních onemocnění je důležité dodržovat také zdravý životní styl a věnovat se nějakému aktivnímu pohybu. Proto zkus do tvého denního režimu zařadit pravidelnou fyzickou aktivitu, zapracuj na svém jídelníčku a zbav se negativních zlozvyků, jako je pravidelné pití alkoholu.

Pokud však tvé problémy s vysokým krevním tlakem, bušením srdce, nebo bolestí na hrudi nepřejdou ani po změnách ve tvém životním stylu, rozhodně kontaktuj svého lékaře.


Čerpáno ze zdrojů:

 1. Kardilus.cz
 2. Heart.org – Warning Signs of a Heart Attack
 3. My.clevelandclinic.org – Heart Attack: Symptoms and Treatment

KARDILUS - doplněk stravy na vysoký krevní tlak, špatný cholesterol a slabé srdce
 • CELKOVÉ HODNOCENÍ ZA DRZSEFIT.cz
 • SCHOPNOST SNÍŽIT VYSOKÝ KREVNÍ TLAK
 • SCHOPNOST UDRŽET STABILNÍ HLADINU CUKRU
 • SILNÉ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ S ANTIOXIDANTY
 • CENA VÝROBKU
 • BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ
 • SCHOPNOST PODPOŘIT SPRÁVNOU FUNKČNOST SRDCE
4.8

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte tento článek se svými známými

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.