O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Primulus recenze – Doplněk stravy každého moderního muže

Napsal David Vajda

Primulus recenze ti blíže představí přípravek, který by ti na první pohled mohl připadat jako produkt na zlepšení kvality erekce a sexuálního života, nicméně tentokrát ti představím něco zajímavějšího. Současný trh je přesycený mnoha výrobky, ve kterých by mohl Primulus zcela zapadnout a ztratit se, to by ale byla velká škoda.

Nejedná se totiž o žádný béčkový produkt, spíše naopak jsem měl sám možnost si doplněk stravy Primulus osobně na sobě vyzkoušet, nečekal jsem dlouho a zhruba po měsíci jsem na svém těle pocítil viditelný rozdíl, jak dobře funguje. Moje první slova vypadala asi takto, cituji: „Wow, to je síla, ono to opravdu funguje. “

V minulosti jsem měl možnost několik doplňků stravy vyzkoušet, jelikož jsem se od šesti let profesionálně věnoval hokeji a dívat se po podobných produktech tohoto typu byla pro mě podmínka, aby mé tělo správně fungovalo při tak vysokém sportovním výkonu.

Hlavním úkolem doplňku stravy podle Primulus recenze by nemělo tedy být zlepšení kvality erekce, nicméně vliv bude rozhodně pozitivní, ale primárně zvyšuje hladinu testosteronu a příjem vitamínů pro tělo, jenž je u většiny z nás nedostatkový.

Primulus recenze

Primulus pouze pro moderního muže

Primulus je určen pro všechny kategorie mužského pohlaví, kteří pečují o své zdraví, chtějí být dlouhodobě vitální a je pro ně důležitá i jejich mužnost. U mužů po třicítce postupně dochází k pravidelnému snižování hladiny testosteronu cca o 1% za rok.

Podle Primulus recenze muži, kteří pravidelně cvičí nebo posilují, nemusí pocítit pokles testosteronu na sobě tak razantně, jelikož právě posilování zabraňuje tomuto přirozenému procesu. Nedostatek některých důležitých vitamínu v těle může způsobit mnoho nečekaných zdravotních potíží, pokud jim chceme předcházet, je třeba vitamíny pravidelně doplňovat nejlépe ve spojitosti s doplňkem stravy Primulus.

Jaké jsou klady podle Primulus recenze?

 • Posiluje tělesnou imunitu
 • Zlepšuje fyzickou kondici
 • Napomáhá k zlepšení nálady
 • Zvýšení svalové hmoty
 • Podporuje tvorbu testosteronu
 • Obsahuje vitamíny a nezbytné minerály pro tělo

Detailní složení produktu podle Primulus recenze

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že než vyzkouším nový přípravek, vždy je lepší si prostudovat jeho složení. Jelikož Primulus obsahuje jedinečné složení vitamínů, minerálů a výtažků bylin pevně věřím, že na českém trhu nenajdeš lepší multivitamin pro muže. Rád ti detailně představím kompletní složení produktu Primulus a o jeho kvalitě se můžeš přesvědčit sám.

Všechny jednotlivé složky, které ti popíšu níže, byly testovány a následně vybrány kvůli svému pozitivnímu vlivu na hladinu testosteronu v těle, získání a podpory energie a v nemalé míře posílení imunity a vitality u mužů. Není nic jednoduššího než si zakoupit jedno balení a vyzkoušet si jedinečný přírodní produkt složený z nejnovějších vědeckých výzkumů osobně.

 • Zinek
 • Vitamín D3
 • Hořčík
 • Vitamín B6
 • Vitamín C
 • Selen
 • Pískavice řecké seno
 • Kotvičník zemní
 • Extrakt z černého pepře

Cena produktu a jeho dávkování

Už žádný další produkt, který bude tebe i tvoji peněženku stahovat z kůže. Už žádná velká investice, kvůli které budeš muset omezit svůj měsíční rozpočet. Teď už víš, jak bohaté složení Primulus obsahuje, takže cena pro tebe bude velmi příznivá a dostupná.

Během mé hokejové kariéry jsem vyzkoušel desítky podobných produktů, do kterých jsem investoval i několik tisíc za měsíc. Taková situace tě nečeká. Mým cílem je ti ukázat, že se můžeš cítit zase skvěle, pokud jsi v poslední době takový pocit neměl.

 • Cena balení: 569 Kč
 • Cena za den: 18 Kč

Ukázat ti cestu je pro mě prioritou a pomůže ti k tomu jedno balení, které ti vydrží zhruba jeden měsíc. V jednom balení je 60 tablet, kde jsou všechny složky přírodní, nic umělého. A co chceš ještě více slyšet? Primulus už má více než 6865 spokojených zákazníků a toto číslo každým dnem narůstá.

Jen 2 tablety na den, jednu si dáš ráno, druhou zase večer a máš vystaráno.  Další obrovské plus je možnost, pokud nebudeš z nějakého důvodu s nákupem spokojen a rozmýšlíš si užívání produktu, dostaneš peníze zpět a to bez řečí.

TIP: Pokud chceš vědět více o ceně produktu, podívej se na web prodejce Primulus pro kompletní informace.

Kdy poznám první účinek Primulusu?

Na těžkou otázku, těžká odpověď. Na toto ti asi přesně neodpovím, jelikož je to velice individuální. Po rozhovoru s několika čtenáři našeho magazínu mi bylo řečeno, že nejrychlejší účinky se dostavily už po 14 dnech, nicméně většina mužů potvrdila, že po jednom až dvou měsících užívání včetně mě, nastal razantní rozdíl v podobě nárůstu energie a vitality. Je nutné říci, že je zde několik podstatných faktorů, které mohou ovlivnit prvotní účinek:

Moje zkušenost s Primulusem

Po mojí osobní zkušenosti s Primulusem mohu konstatovat, že celkový průběh užívání byl více než nadprůměrný. Žádné vedlejší účinky nebo nevolnosti, jen výborný pocit již po několika týdenním užívání. Říkám na rovinu, nejedná se o zázračnou pilulku, která ti zaručí nadpřirozené schopnosti nebo že spálíš 15 kg za týden.

Upřímně, ono nic takového ani v reálném světě neexistuje. Abych se cítil svěže, plný energie a hlavně při mé hokejové kariéře byl vždy ve výborné kondici, Primulus mi toto vše poskytl a mnohem více. Často jsem se po zápasech cítil hodně fyzicky vyčerpaný a dlouhodobě pociťoval nedostatek hořčíku, který mě občas limitoval.

Dnes mohu říci, že jsem zvolil nejlepší možnou variantu, která pro mě byla cenově přijatelná i v pubertálním věku, kdy moje příjmy nedosahovaly velkých čísel a navíc se Primulus stal i nedílnou součástí dalších sportovních prostředí, nejen toho hokejového.

Pro jakou věkovou skupinu je Primulus vhodný?

Primulus není věkově omezen a nezáleží, jestli ho začneš užívat ve 20 letech nebo 50 letech. Primárně je ale určen pro věkovou skupinu kolem 25 let. Víš, proč tomu tak je? Je vědecky dokázáno, že právě po překročení této pomyslné hranice života začíná pomalu klesat hladina mužského testosteronu v těle.

Je to proces, kterého se nikdo z nás chlapů prostě nevyhne. To ale neznamená, když začneš brát Primulus dříve nebo později, že děláš něco špatně. Produkt obsahuje velké množství vitamínů, zinku nebo hořčíku, které u mužů chybí ve všech věkových kategoriích. Proto je Primulus ideální řešení.

Vedlejší účinky s Primulusem nehrozí

Primulus je 100% přírodní produkt, vyrobený na bázi vitamínů, minerálů a extraktů ze dvou bylin. Nejedná se o žádné zakázané nebo škodlivé látky, které by ti mohly způsobit nepříjemnosti nebo vedlejší účinky. Výroba tohoto produktu se nachází v ČR, i když v Číně by to vyšlo na polovinu. Navíc je Primulus pod pečlivým dohledem a je samozřejmě laboratorně testován v nejmodernějších podmínkách za velmi přísných kritérií.

  Plusy

 • Zlepšení fyzické kondice
 • Nárůst svalové hmoty
 • Rychlost doručení
 • Diskrétní balení
 • 100% přírodní produkt
 • Bez vedlejších účinků
 • V případě nespokojenosti vrácení peněz
 • Konec únavy během dne
 • Zvýšení libida
 • Lepší nálada a pozitivní myšlení
 • Rychlejší regenerace organismu
 • Žádná rýma nebo chřipka

Mínusy

 • Výsledek až po měsíci užívání
 • Nutnost užívat pilulky
 • Pravidelnost užívání tablet pro trvalý výsledek

 TIP: Přírodní složení produktu Primulus hovoří za vše. Nemůžeš čekat zázrak během pár dnů, za to konečný výsledek je trvalý a kvalitou neporovnatelný s ostatními produkty na trhu. Poznej sílu 100% přírodního produktu a už nikdy více žádné placebo.

Chci brát Primulus a zajistit si stálý odběr

Doplněk stravy Primulus funguje nejlépe při pravidelném a dlouhodobém užívání. Pokud si koupíš jedno balení, bude ti automaticky nabídnuta možnost stálého měsíčního odběru každých 30 dní, kdy záleží pouze na tobě, jak se rozhodneš. Vše funguje velice jednoduše a bez komplikací. Jestli chceš vědět více, neváhej a podívej se na oficiální web prodejce Primulus.

Vyzkouším PRIMULUS

Primulus recenze

Zkušenosti čtenářů s produktem Primulus

Již do jednoho až dvou měsíců od užívání doplňku stravy jsem na sobě poznal evidentní a prokazatelné výsledky a stejně je potvrzují i čtenáři sportovního magazínu po naší společné konzultaci, kteří přispěli těmito informacemi do této Primulus recenze.

Jako první pozitivní účinky u uživatelů bylo nalezení ztracené energie a vitality, později dochází k úbytku přebytečného tuku a k celkové obnově metabolismu. Chceš být aktivní v jakémkoliv věku a mít zpátky chuť na sex jako ve 20 letech? Vyzkoušej jedinečný produkt Primulus, „Primárně mužskou záležitost“.

TIP: Doplněk stravy Primulus hodnotíme jako výborný jak z pohledu redaktorů, tak i našich čtenářů.

Primulus recenze doporučuje multivitamin moderního muže pro všechny věkové kategorie, který je vhodný konzumovat dvakrát denně. První pilulku si dejte nejlépe hned ráno před snídaní a druhou večer před spaním. Sice se nejedná o typický lék na erekci, ale o vitamíny, které tě postaví na všechny tvé nohy. Získáš energii, sílu, vitalitu, lepší náladu a mnohem více.

WEB PRODEJCE

Super recenze o "Primárně mužské záležitosti".
 • 10/10
  Cena - 10/10
 • 10/10
  Kvalita - 10/10
 • 8/10
  Efektivnost - 8/10
 • 9/10
  Dostupnost - 9/10
 • 10/10
  Spokojenost - 10/10
9.4/10

Hodnocení uživatelů:

Petr (54 let):PRIMULUS jsem nalezl na internetu. Přes počáteční nedůvěru jsem přešel k pravidelnému užívání. Při jeho užívání se mi zkvalitnil život.“

Josef (50 let): „Funguje to, nevěřil jsem, ale přesvědčil se. Pánové doporučuji.“

Ivo (55 let): „Od té doby, co používám PRIMULUS se cítím skvěle. Velmi doporučuji.“

Jakub (21 let):PRIMULUS mi doporučil kamarád. Produkt mě zaujal svým silným složením a kvalitou použitých minerálů a vitamínů, hlavně pak hořčíku a zinku. PRIMULUS mi pomáhá poprat se s únavou po náročných sportovních dnech.“

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.