O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici

Kontakt


Provozovatel | Redaktor: David Vajda

IČO: 87402441

E-mail: drzsefit@gmail.com

Telefon: + 420 778 035 880

Adresa: Průjezdní 2318, 735 32, Rychvald

Příběh Davida

Jmenuji se David Vajda, jsem redaktorem sportovního magazínu a na začátku mého příběhu bych rád něco řekl o mých začátcích. Rodiče mě hned od útlého dětství vedli ke sportu a aktivitě. Dělali vše proto, abych se jen někde neflákal venku s kamarády, takže sport byl nejlepší volba. Bohužel pro rodinu s průměrnými měsíčními výdělky to nebylo vždy úplně jednoduché.

Do dnešního dne si pamatuji svůj velký den D, kdy jsme s mým otcem šli poprvé na zimní stadión a on se mě zeptal, zda bych nechtěl začít bruslit. V té době mi bylo čerstvých 6 let a neměl jsem moc představu, co bych chtěl dělat.

Nicméně neváhal jsem a šel do toho! Začátky byly krušné, nešlo mi to vůbec. Vše chtělo čas a já se postupně začal zlepšovat a převyšovat své vrstevníky. S přibývajícím věkem se zvedaly i mé nároky na výstroj a chtěl jsem mít jen to nejlepší, bohužel jsem někdy od rodičů slyšel:

„Davide, my se ti omlouváme, ale nezbyly nám žádné peníze.“

Časy občas nebyly jednoduché, ale vše jsme zvládli a mě se podařilo docílit zajímavých výsledků v reprezentačních výběrech a procestovat téměř celý svět. Rodičům už pro vždy zůstanu vděčný, že mě ke sportu převedli. Hokej mě naučil plno podstatných a důležitých věcí do života, které dodnes využívám i v osobním nebo pracovním životě:

Disciplína

Respekt k soupeři

Pracovitost a tvrdá píle

V životě není nic zadarmo

Soutěživost, spolehlivost, cílevědomost

Práce a komunikace s lidmi

David Vajda - drzsefit.cz - sportovní magazín

Tyto výše zmíněné body se nenaučíš, když se budeš flákat venku s kamarády, surfovat každý den na internetu nebo hrát počítačové hry. Proto určitě nebudu váhat vést i své dítě ke sportu, které ho bude bavit a zajímat. Je nesmírně důležité si vybudovat ke sportu vztah, dále ho rozvíjet a neustále se zlepšovat.

„Pokud se uspokojíš se svými dosaženými výsledky, je to špatně! “

V návaznosti na moji sportovní hokejovou kariéru jsem se rozhodl dále pomáhat lidem nejen ve svém okolí, ale i pro širokou veřejnost a přenášet na ně pozitivní energii prostřednictvím vhodných tréninkových metod a nejrůznějších sportovních variant komplexního cvičení. Dnes díky našim stránkám DRZSEFIT.cz dokážeme doporučit širokému spektru našich čtenářů od profesionálních sportovců, příslušníků Armády ČR nebo běžným cvičencům, jak správně pečovat o své tělo a budovat svoji postavu.


    Informace o ochraně osobních údajů.