O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Kloubní výživa KLOUBUS – účinná pomoc od bolesti kloubů

Kloubní výživa KLOUBUS
Napsal David Vajda

Někdy si taky pokládáš otázku, na co mi bude kloubní výživa a proč do toho vůbec investovat peníze? Bolest kloubů a vazů je hodně nepříjemná věc. Může tě potkat, když je ti dvacet nebo šedesát let. Můžeš mít to velké štěstí, že tě nemusí potkat nikdy, ale to je hodně nepravděpodobné. Podle statistik trpí bolestmi kloubů až pětina obyvatelstva České republiky. U skupiny lidí v důchodovém věku nad sedmdesát let trpí artrózou až 90%. Bohužel takové statistiky nelze jen tak přehlížet.

Kloubní výživa KLOUBUS - doplněk stravy

Prvořadým úkolem všech by měla být včasná a efektivní prevence. Jestliže jsi v produktivním věku okolo třicítky, děláš svoje oblíbené sportovní aktivity, chodíš pravidelně cvičit a nic tě nebolí, tak jsi docela šťastný člověk.

Nepříjemnou pravdou je, že s přibývajícím věkem se všechny klouby ve tvém těle budou postupně opotřebovávat. Především sportovci, kulturisté, crossfiteři, kteří se během tréninků nejvíce namáhají, u těch je riziko výskytu onemocnění kloubů daleko větší než u ostatních.

Chceš prožít poklidné stáří bez zdravotních potíží, stále si užívat pohybu a svých koníčků? Právě teď je ten pravý čas zařadit kloubní výživu do tvého jídelníčku jako ideální doplněk stravy. Kloubní výživa je zároveň vhodná i v době, když tě klouby zrovna nebolí. V tomto případě ti přípravky poskytují regenerační účinky pro všechny klouby a vazy v těle.

TIP: Náš pravidelný čtenář Vašek, který je osobním trenérem v PPC Ostrava a zároveň velkým závodníkem CrossFitu doporučuje ověřenou prevenci proti bolestem kloubů Kloubus.

Jaké látky by měla kloubní výživa obsahovat?

Kloubní výživa KLOUBUS

Vybrat si dnešní době kloubní výživu není úplně tak jednoduchá záležitost. Příbalové letáky nebo nejrůznější reklamy ti jen stěží něco pořádného řeknou. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje plno výrobků, preparátů a doplňků stravy tvářících se jako to nejlepší pro tvoje klouby, nenechej se tím snadno zmást.

Na obal výrobků se dá v dnešní době napsat ledacos. Myslíš si, že je vše co se tam píše ale opravdu pravda?! Existuje několik základních látek, která by měla mít každá správná kloubní výživa.

 • Vitamíny – typickými zástupci jsou vitamín E a C.
 • MSM – v překladu se jedná o Methylsulfonylmethan. MSM účinně bojuje proti zánětům, tlumí bolesti a otoky.
 • Glukosamin sulfát – další z látek, kterou by kloubní výživa měla obsahovat. Tato látka nás právě zbavuje bolesti a přináší úlevu od bolesti.
 • Chondroitin sulfát – síla této látky spočívá v tom, že dokáže chrupavce dodávat elastičnost a působí proti stárnutí.
 • Kolagen – je naprosto nejdůležitější prvek v celém složení. Každá kloubní výživa musí mít tuto látku v sobě obsaženou, jinak v opačném případě neužíváš kloubní výživu. Denně bys měl do sebe dostat minimálně 10 g kolagenu, pokud tvoje kloubní výživa obsahuje více než tuto hodnotu, tak je vše v pořádku a stačí ji užívat pouze jednou denně.

Co je kloubní výživa KLOUBUS?

Kloubní výživa KLOUBUS pro sportovce a seniory

Jedná se o nejlepší řešení, jak se vyhnout nepříjemných komplikacím během bolesti kloubů, šlach nebo vazů, které mohou přijít téměř kdykoliv. Tato kloubní výživa je 100% český produkt, který je laboratorně testován a certifikován státním zdravotním ústavem v Praze. Nejedná se tedy o žádný výrobek dovážený z Asie ani jiných podobných zemí.

Díky bohatému složení se KLOUBUS řadí mezi jeden z nejsilnějších produktů na trhu. Vzhledem k tomu, že se kloubní výživa KLOUBUS několik let testovala, jsou naprosto zaručeny efektivní výsledky bez žádných vedlejších účinků pro tvůj organismus. Dále můžeš mít naprostou jistotu ve složení 13 účinných látek, které tato kloubní výživa obsahuje.

Chci objednat KLOUBUS

Jak se doporučuje KLOUBUS užívat?

V jednom balení naleznete 30 sáčků. Zároveň každý sáček obsahuje 9 g účinných látek pro nežádoucí boj s bolestí tvých kloubů. Použití produktu KLOUBUS je více než jednoduché. Oproti jiným konkurenčním výrobkům se KLOUBUS neužívá v tabletách. To vidím, jako jedno z největších pozitiv této kloubní výživy. Obsah sáčku vždy vysypej do prázdné sklenice, naplň ji 250 ml vody, dobře promíchej a můžeš vše vypít.

TIP: Jelikož samotní redaktoři našeho magazínu pravidelně testují všechny námi doporučované výrobky, nemohli jsme si nevšimnout svěží a lahodné grapefruitové příchuti kloubní výživy Kloubus.

Bohaté složení produktu KLOUBUS

Kloubní výživa KLOUBUS - doplněk stravy

Když už se člověk nakonec rozhodne pro nějaký ten přípravek, většina lidí se jako první podívá na složení. Nikdo nechce přece do těla dostávat nějaké chemikálie. Všichni víme, že zdraví je pro každého to nejdůležitější.

Ze zadní strany obalu KLOUBUS budeš mít přehledně celkové složení, které kloubní výživa obsahuje a v jakém množství. Pokud stále váháš, jestli si doplněk stravy KLOUBUS zakoupit, můžeš se v krátkosti blíže podívat na jeho složení.

KLOUBUS složení – I. část

KOLAGEN – kolagenní peptidy

Je základní stavební jednotkou pojivových tkání, chrupavek a kostí. Kolagen nejčastěji slouží během prevence a léčbě pohybových problémů, především tedy artrózy a osteoporózy. V denní dávce najdeš 2730 mg kolagenních peptidů.

GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát

Glukosamin je základem kloubní chrupavky. Nejvíce uvolňuje ztuhlost a zvyšuje pohyblivost kloubů. Rovněž má pozitivní účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. V denní dávce nejdeš 1760 mg glukosaminu.

MSM – Methylsulfonyl methan

Tato látka zvyšuje zdraví, flexibilitu, pohyblivost, zmírňuje zánět a tlumí bolest kloubů. MSM je doporučován pro ty, kteří trpí artritidou nebo podobnými onemocněními kloubů. V denní dávce najdeš 500 mg MSM.

CHONDROITIN – chondroitin sulfát

V našich chrupavkách pomáhá zadržovat vodu a ve spojitosti s glukosaminem odvrací ztrátu chrupavky. Zlepšuje funkci kloubů, snižuje bolesti a záněty. Chondroitin najdeš v přípravku KLOUBUS 320 mg v denní dávce.

VITAMÍN C

Poměrně nejznámější z vitamínu, který nám pomáhá zlepšovat imunitu. Zároveň i jeden nejlepších vitamínu pro tvoje klouby. Vitamín C pomáhá ke správnému fungování chrupavek, tvorbě kolagenu a má protizánětlivý účinek. Kloubní výživa KLOUBUS obsahuje 250 mg vitamínu C.

HORČÍK

V kombinaci s vápníkem to jsou základní minerály, které se podílí na výstavbě kostí a šlach. Hořčík zajišťuje kosti vitální a v dobré kondici pro jejich maximální pevnost. KLOUBUS obsahuje hořčík v denní dávce 70 mg.

KLOUBUS složení – II. část

BROMELAIN

Můžeme ho také nazvat bromelin. Je to enzym, který můžeme najít třeba v čerstvém ananasu. Má velice dobré protizánětlivé účinky pro tvoje klouby. Bromelin pomáhá při snížení bolesti a otoků při poraněních menšího typu. Denní dávka produktu KLOUBUS obsahuje 50 mg.

L-LEUCIN

Jedná se o esenciální aminokyselinu, kterou si tělo není schopno vytvořit samo. Podílí se na funkci svalů, jejich regeneraci a růstu. V přípravku KLOUBUS se L-leucin nachází v obsahu 50 mg.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová se vyskytuje především v kůži, svalech, ale také kloubech, šlachách a vazech. V těle působí při tvorbě kolagenu a jako antioxidant. V přípravku KLOUBUS tuto kyselinu najdeš v denní dávce 10 mg.

ZINEK

Je skvělý při hojení ran a pomáhá k zabudování vápníku do kostí. Pokud máš nedostatek zinku v těle, může se to projevit ve formě vypadávání vlasů, lámavosti nehtů nebo výskytu kožních problémů. Zinek se vyskytuje v kloubní výživě KLOUBUS v denní dávce 5 mg.

BIOTIN

Biotin neboli jiným slovem vitamín H se podílí na metabolismu téměř všech buněk v těle. Je nezbytný pro správnou funkci kloubních šlach a vazů nebo pro zdravý stav pokožky. Produkt KLOUBUS ho obsahuje v denní dávce 100 µg.

VITAMÍN D3

Je společně s vápníkem důležitý pro dobrou stavbu kostí, zubů a fungování kloubů. V denní dávce přípravku KLOUBUS ho najdeš v 5 µg.

Pro koho je vhodná kloubní výživa KLOUBUS?

KLOUBUS je určen pro všechny, kteří hledají vhodný produkt pro prevenci možných kloubních onemocnění, které se mohou v pozdějším věku dostavit. KLOUBUS vyhledávají lidé, kteří se nechtějí dostat do stavu, aby museli ve stáří bojovat s artritidou nebo artrózou. Je ideální, pokud aktuálně bojuješ s bolestmi kloubů a potřebuješ se jich rychle zbavit. Jestliže patříš do jedné z těchto skupin, nenechávej nic náhodě a vyzkoušej námi ověřený 100% přírodní produkt české výroby.

Objednat KLOUBUS

KLOUBUS nejčastěji preferují tyto skupiny

 • Sportovci
Kloubní výživa - sportovci

Chceš-li být na prvním místě, tvoje tělo musí být na prvním místě. Pokud chceš vyhrávat a co nejdéle být špička v tom co děláš, tak KLOUBUS patří do základní výbavy každého vrcholového sportovce

 • Aktivní jedinci v nejlepších letech
kloubní výživa - aktivní jedinci

Pokud jsme zdraví, jsme šťastní, veselí, tak si užíváme každého okamžiku. Kloubní výživa KLOUBUS je tvoje pojistka, že dokážeš spolehlivě každý den bojovat s pracovními úkoly a budeš oporou pro svou rodinu a přátele.

 • Senioři
kloubní výživa - senioři

Nikdy není pozdě nakopnout znovu svoje tělo a zase začít dělat věci, které nebyly díky zdravotním problémům možné. Pouze KLOUBUS dopřeje tvým kloubům a vazům ten nejlepší servis.

TIP: Ověřili jsme pro Vás, že Kloubus dokonce účinně pomáhá lidem při artritidě 2. a 3. stupně.

TOP 5 kloubní výživy KLOUBUS

 • KLOUBUS – jeden z nejsilnějších produktů na trhu
 • Zpevňuje klouby, vazy a šlachy
 • Radikálně snižuje míru opotřebení, bolestivost kloubů a celého pohybového aparátu
 • Snižuje riziko křečí a zánětů kloubů
 • Už žádné tablety, KLOUBUS pouze ve formě prášku

Cena kloubní výživy KLOUBUS

Cena je více než příznivá a 23 Kč/den nemůže být pro tebe nijak nákladná položka. Takže měsíční užívání tě vyjde celkově na 690 kč. Pokud cítíš, že KLOUBUS je pro tebe to pravé a rozhodneš se ho koupit ve větším počtu, tak od 2 a více balení neplatíš žádné poštovné ani dopravné.

Kde si mohu KLOUBUS objednat?

Kloubní výživa KLOUBUS - pro sportovce a seniory

Pokud si závěrem vše sečteme, tak na trhu nenajdeš lepší produkt na kloubní výživu za tak příznivou cenu. Díky nadprůměrně bohatému složení 9 g exklusivně účinných látek se nedá KLOUBUS srovnávat s ostatními produkty, které navíc musíš užívat v tabletách s daleko menším obsahem látek.

Pokud tě naše recenze zaujala, není nic jednoduššího než navštívit oficiální stránky našeho partnera a zároveň výrobce. Hned si objednej jedno balení pro sebe a ověř si tyto informace osobně.

Vyzkouším KLOUBUS

Recenze KLOUBUS - Účinná kloubní výživa
 • 10/10
  Cena - 10/10
 • 10/10
  Kvalita - 10/10
 • 8/10
  Efektivnost - 8/10
 • 9/10
  Dostupnost - 9/10
 • 10/10
  Spokojenost - 10/10
9.4/10

Hodnocení uživatelů:

David (24 let):KLOUBUS opravdu funguje. Cvičím těžké dřepy a po užívání produktu KLOUBUS se ztratily bolesti úponů nad a pod kolenem. Jsem schopen zvedat daleko větší váhy a mám klouby jako nemluvně.“

Jaroslav (57 let):KLOUBUS užívám již 2 měsíce a cítím se daleko lépe. Trpím artritidou 2. a 3 stupně kolene a kyčle. Po prvním měsíci užívání jsem zaznamenal menší bolest a lepší pohyblivost. Určitě doporučuji!“

Juliana (26 let): „Nikdy jsem moc nesportovala, ale rozhodla jsem se začít a mé klouby reagovaly na nezvyklou zátěž bolestí, kterou doprovázely křeče. Trpěla hlavně kolena a kyčle. Po dvouměsíčním užívání KLOUBUSU na doporučení mé sestry, se bolesti zmírnily a křeče ustaly.“

David (31 let): „Už několik let chodím pravidelně do posilovny a poslední dobou jsem měl problémy s bolestí kolen a především ramen. Po začátku používání produktu KLOUBUS se můj stav zlepšil. Bolest je pryč a cítím se daleko jistější i při těžších cvicích.“

Jindřich (29 let): „Loni jsem se účastnil extrémního vytrvalostního závodu B7, ale z důvodu bolesti kolen jsem to v půlce vzdal. Letos jsem zhruba 3 měsíce před závodem jsem začal užívat produkt KLOUBUS. Závod jsem dokončil a kromě celkové únavy (po 90 km chůze v kopcích) jsem o nějakých bolestech kolen vůbec nevěděl.“

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.