O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Časté dotazy pro zdravé hubnutí - drzsefit.cz

Časté dotazy čtenářů


Chci vědět jak zhubnout, ale netuším jakým způsobem. Které metody zdravého hubnutí fungují?

V našem magazínu dostaneš kompletní balíček informací o tom, jak začít zdravé hubnutí praktikovat, jaký zvolit pestrý jídelníček nebo ideální cviky pro vybudování hezčí a pevnější postavy. Navíc pravidelně testujeme přípravky a doplňky stravy pro zdravé hubnutí.

Na této stránce jsou zveřejněny různé tréninkové metody na posilování svalstva celého těla. Jsou metody účinné?

Naši redaktoři jsou bývalí členové z řad již neaktivních profesionálních sportovců od hokeje, házené, fotbalu až po gymnastiku. Můžeš si být jistý, že dobře víme, co je pro zdravé hubnutí potřeba. Dlouhá léta zkušeností ze sportovního světa silového tréninku a gymnastiky dokonale využíváme k informovanosti našich čtenářů.

Jedna z metod pro zdravé hubnutí a budování svalů je silový trénink. Je to jediná účinná metoda?

Rozhodně není jediná. V našich článcích doporučujeme pouze podložené informace z vlastního testování a upravené tréninkové metody za dlouhá léta trénování ve vrcholových sportech. Jak krásně vytvarovat ženské pozadí, příprava silového tréninku, cviky na břicho, silové cvičení formou CrossFitu nebo kvalitní strečinkové cviky pro protažení a zlepšení mobility je jen zlomek z toho, co se u nás můžeš dozvědět.

Jsou pro zdravé hubnutí účinné i přípravky na hubnutí?

Ano, přípravky na hubnutí jsou účinné a všechny produkty naleznete i v našem přehledném srovnávači produktů. V našem sportovním magazínu nicméně testujeme přípravky, které nejsou striktně pouze pro hubnutí. Přírodní detoxikace organismu, kloubní výživa, testosteronové tablety jsou další námi podporovaní pomocníci pro zdravé fungování tvého organismu.

Kde se dozvím cenové rozpětí přípravků pro zdravé hubnutí?

Není nic jednoduššího než si přečíst naše bohaté recenze plné zajímavých a pikantních informací. Zde se dozvíš vše o složení produktů, jejich ceně, případně dostupnosti a reakcích od uživatelů po následném užívání.

Opravdu redaktoři testují všechny nabízené přípravky na hubnutí?

Je tomu opravdu tak. Abychom docílili nejasnostem ohledně složení produktů, vedlejším účinkům nebo podvodným prodejcům na internetu, všechny přípravky nejen pro zdravé hubnutí pro tebe dlouhodobě ověřujeme, než se daný produkt rozhodneme zařadit do naší nabídky.

Mají přípravky nějaké vedlejší účinky?

Prakticky žádné vedlejší účinky u přípravků nenajdeš. U proteinových diet si můžeš v našich recenzích přečíst, že dieta není vhodná například pro těhotné a kojící ženy nebo pokud trpíš alergií na některý ze základních alergenů.

Proteinové diety jsou taktéž vhodné pro zdravé hubnutí?

Pokud slyšíš název proteinová dieta poprvé, stačí se jen blíže podívat do naší recenze, o čem přesně mluvím. Proteinová dieta je postavená na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Na základě této kombinace se dostaneš do stavu ketózy, kdy tvé tělo začne automaticky spalovat energii uloženou v přebytečných tucích.

Po objednání přípravků pro zdravé hubnutí, kloubní výživu nebo testosteronových tablet můžu kdy přibližně očekávat termín jejich dodání?

Všechny produkty jsou skladem v dostatečném množství, takže nehrozí žádný dlouhý čekací termín. Navíc preferujeme produkty české výroby, které jsou stále k dispozici.

Nenašel jsem odpověď na svou otázku

Pokud si nenalezl odpověď na svou otázku, která tě trápí, tak nás neváhej kdykoliv kontaktovat.


    Informace o ochraně osobních údajů.