O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Recenze Chytrý jídelníček – Jidelníček na míru pro každého

Udělej první krok ke změně!
Napsal David Vajda

JÍDELNÍČEK NA MÍRU, KTERÝ TĚ BUDE BAVIT


Představujeme ti recenzi na ideální sestavení zdravého a moderního stravování s našimi dlouholetými partnery Sandrou a Martinem z Chytrého jídelníčku, kde jejich aktuální nutriční program drtí většinu konkurečních produktů na trhu a můžeme bez pochyb také zařadit jejich metodu stravování mezi to nejlepší, co se ve dnešní době dá nalézt na internetu.

Během absolvování tohoto programu, změníš své návyky stravování pod dohledem profesionálních výživových specialistů a začneš se cítit jako nikdy předtím. Program Chytrý jídelníček neobsahuje žádné prášky ani diety, pouze přírodní potraviny, které dodávají tělu energii a absolutní vitalitu.

Chytrý jídelníček má k dnešnímu dni více než stovky spokojených klientů a sklízí úspěch nejen u českých klientů, ale už i v zahraničí. Opět se jedná o program stravování, který osobně otestovali redaktoři našeho magazínu DRZSEFIT.cz, proto si můžeš být jistý, že ti doporučujeme jen to nejkvalitnější zdravé stravování.

Úspěch tohoto moderního programu spočívá i v pravidelné a dlouhodobé komunikaci přímo s výživovými odborníky Sandrou a Martinem, kdy nedílnou součástí je vzájemná důvěra, která vznikne mezi tebou jako klientem a výživovým poradcem. Rádi ti z DRZSEFIT.cz poradíme, jak nastartovat svou novou cestu za vysněnou postavou. Jasné a srozumitelné vysvětlení zdravého stravování a nastavení jídelníčku na míru považujeme jako naši povinnost ti kompletně vysvětlit v této informacemi nabité recenzi.

Chci to zkusit


BENEFITY CHYTRÉHO JÍDELNÍČKU


ZLEPŠÍŠ SI SVÉ ZDRAVÍ

Zdravé stravování je nejlepší strategií k dramatickému zlepšení tvého zdraví.

BUDEŠ MÍT VÍCE ENERGIE

Stejně jako tvé auto, tak i tvůj mozek potřebuje kvalitní palivo, díky kterému bude výkonnější. Vše ti půjde lépe od ruky a nakonec zjistíš, že ti konečně zbývá energie i pro tvé osobní aktivity.

DOSTANEŠ SVOU VÁHU POD KONTROLU

Ideální váha spojená s adekvátní fyzickou aktivitou a omezením škodlivých návyků dramaticky snižuje rizika úmrtí spojená s cukrovkou, infarktem nebo dalšími srdečními chorobami.

Chytrý jídelníček _ Jídlem ke zdraví _ DRZSEFIT.cz


JAK SE CHYTRÝ JÍDELNÍČEK SESTAVUJE


UDRŽITELNĚ

Jakmile začneš aplikovat jídelníček na míru, je důležité říct, že nebudeš držet dietu. Jedná se o nutriční program, který zajistí tvému tělu vše potřebné a stane se pilířem tvého zdraví a kondice.

PRO TEBE

Recepty jsou vybrané na míru přesně pro TEBE dle zadaných informací o tvé postavě, věku a cílů na základě rozhovoru s nutričním terapeutem.

REALISTICKY

Víme, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program a jídelníček na míru nabízí skvělé recepty, které jsou jednoduché a nenáročné na přípravu.

Mám zájem vyzkoušet


ZAČÁTEK HUBNUTÍ S CHYTRÝM JÍDELNÍČKEM


Jídelníček na míru - srdce z potravin
obrázek z chytryjidelnicek.cz

Až budeš mít svou první schůzku s výživovým poradcem, nemusíš mít vůbec strach nebo mít z něčeho obavy.

Pracovník z týmu Chytrého jídelníčku je tady od toho, aby ti pomohl se zbavit přebytečných kilogramů, nicméně celá konzultace funguje na velice profesionálním poměru.

Jakmile začneš konzultaci, výživový poradce s tebou provede bioimpedační analýzů, čímž zjistí stavbu tvého těla.

Na základě této analýzy se zjistí, co tvému tělu chybí nebo naopak přebývá a podle toho bude vypracován přesný a vhodný jídelníček na míru. Budou ti doporučeny vhodné potraviny a pohybové aktivity, které budou přiměřené tvojí hmotnosti a věku. Doporučuji chodit na konzultace jednou týdně! První konzultace trvá kolem 30 minut, následující potom okolo 15 minut.

Základem bude speciální a vyvážené nastavení tvého jídelníčku specializovanými odborníky, kteří ti sníží denní přísun nepotřebných kalorií a nastaví pravidelnou stravu alespoň 5x denně. Součástí bude taktéž dodržování pitného režimu v rozmezí 2 – 3 litry čisté vody denně, samozřejmě nejsou vhodné slazené vody, minerálky a alkohol.

Certifikovaný odborník z Chytrého jídelníčku ti navrhne pestrou stravu s bohatým pitným režimem. Tajemství úspěchu tohoto jedinečné stravovacího programu spočívá v osobním výživovém poradenství, dlouhodobé spolupráci výživového poradce s tebou jako klientem a pestrým jídelníčkem, který ti bude navržen.

Chytrý jídelníček _ Jídlem ke zdraví _ DRZSEFIT.cz


JAKÝ PRO MĚ BUDE MÍT PŘÍNOS KONZULTACE


obrázek z chytryjidelnicek.cz

30 minut s profesionálním výživovým poradcem

Celkovou diagnostiku na lékařsky certifikovaných přístrojích

Dokonalý a pestrý jídelníček pro nastavení ideální váhy

Osobní doporučení vytvořená na míru podle individuálních potřeb klienta

Získáš motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí a nový impuls do života

Navštívit web prodejce


ZKUŠENOSTI KLIENTŮ S CHYTRÝM JÍDELNÍČKEM


Jídelníček na míru - Iveta
Iveta Koptáková
SERVÍRKA

Od rána do večera v plném zápřahu. Člověk dost často zapomene na jídlo nebo neví, o co své kolegy v kuchyni poprosit. Chytrý jídelníček tohle změnil. Dal mi řád, dodal inspiraci a nakonec i obohatil naší denní nabídku.

Jídelníček na míru - Jakub
Jakub Dušek
MANAŽER

Neustále jsem hledal inspiraci k tomu, jak se stravovat jako profesionální sportovec. Informací člověk najde hodně, ale opravdu dobré a komplexní rady a tipy, ty jsou k nezaplacení! Tento jídelníček rozhodně doporučuji.

Jídelníček na míru Jirka
Jiří K.
ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Oceňuji komplexnost! Když jsem si chvílemi nevěděl rady, využil jsem kontaktu na nutričního terapeuta. Vše jsme společně probrali a našli řešení. Za mě rozhodně pozitivní hodnocení. Děkuji celému týmu za pomoc.

Chci to zkusit

Bára Hayerová

Jídelníček na míru jsem použila jako jeden ze základních pilířů na cestě za lepším tělem a životním stylem. Spolu s výživou to funguje dokonale. Doporučuji!


S CHYTRÝM JÍDELNÍČKEM SE BUDEŠ CÍTIT FIT


Pestrý výběr receptů

Výběr více než 1000 jídel v databázi ke všem denním chodům a můžeš si jednotlivá jídla kreativně kombinovat tak, aby se ti nepřejedla.

Profesionální zpracování a garance

Celý program je pod dohledem profesionálů. Postarají se o tebe nutriční poradci Mgr. Sandra Figalová, Bc. Martin Habart a jejich týmy. Garantem projektu je MUDr. Luděk Pelikán.

Zdravě jíst neznamená hladovět

Vyvážený a pestrý jídelníček by měl být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Na Chytrém jídelníčku oceníš především to, že zohledňuje tvé chuťové preference, ale také tvé celkové možnosti. Tedy budeš jíst to, co ti chutná a přitom tě to nebude stát celé jmění.

14-denní garance vrácení peněz

Chytrý jídelníček si je svou prací natolik jistý, že ti může slíbit 100% spokojenost. Každopádně, i když jsou za nimi stovky spokojených zákazníků, nemusí ti způsob jejich práce sedět, a proto je zde možnost vrácení peněz do 14 dnů od objednávky.


JÍDELNÍČEK NA MÍRU A JEHO CENÍK


Chci jídelní plán na míru za 3 400,- Kč vč. DPH


3 ZARUČENÁ PRAVIDLA ÚSPĚCHU S CHYTRÝM JÍDELNÍČKEM


Profesionální poradenství s výživovým poradcem na pravidelné bázi

Začneš dodržovat předepsaný jídelníček, který je sestaven na základě středomořské stravy

Exkluzivní potraviny na bázi bylin, ovoce a zeleniny

Chytrý jídelníček na TV PRIMIA _ DRZSEFIT.cz


VÝHODY CHYTRÉHO JÍDELNÍČKU


obrázek z unsplash.com

Můžeš konzultovat s poradcem zcela zdarma a nebude to trvat déle než 30 min

Buď si jistý – ZHUBNEŠ

Získáš více energie a sebevědomí do života

Sestavený jídelníček na míru pro každého

CHYTRÝ JÍDELNÍČEK KONKURENCE (1) KONKURENCE (2)
Zdravé přírodní složení
Příchuť jídel
Bez vedlejších účinků
CHCI KOUPIT


NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY


Jídelníček na míru
obrázek z unsplash.com

Jídelníček už jsem jednou od někoho měl, ale vydržel mi jen týden. Nestíhal jsem se jím řídit. V čem by to teď mělo být jiné?

Pokud jídelníček, který jsi měl, nebyl nastaven tak, aby se jim dalo řídit delší dobu, pak to nebyl jídelníček na míru. Podle našeho názoru by se neměl stát jídelníček zdrojem stresu typu „Nakazuje mi jíst přesně to a to v určitý čas“ nebo „Jeden den jsem své jídlo nezvládl, takže už to nemá cenu“.

Naopak! Jídelníček má být inspirací, zohlednit tvůj režim, chutě, návyky a má nám pomoci je vylepšovat, ne od nich utíkat. Na to my dbáme.

Když mám občas problém s vůlí, je u vás někdo, na koho se můžu obrátit?

Ano. Jsme si vědomi, že na začátku je náročné být na vše sami. Kdykoli můžeš zavolat svému specialistovi nebo se spojit s ostatními v naší skupině. Podporujeme se, motivujeme a radíme si. Nebýt na to sám je 50 % úspěchu a často to rozhoduje o tom, zdali v něčem uspějeme nebo ne.

Co když mám na některé potraviny alergii?

Počítáme s tím, že každý z nás má jiné chutě a někdo snáší některé potraviny hůře. Tyto potraviny se v žádném receptu neobjeví. Zařazujeme pouze recepty s oblíbenými potravinami. Můžeš nám je napsat v úvodním dotazníku.

Bude jídelníček ze surovin, které znám a koupím i mimo velké město?

Určitě! Budeš si sestavovat jídla z běžných a dostupných surovin. Navíc vždy budeš mít možnost vybrat si z toho, co máš doma po ruce. Navíc, pokud nám řekneš konkrétní potraviny, které v plánu nechceš, neobjeví se v něm.

TOP 3 nejčastěji kladené otázky

Kolik času mi zabere vaření a příprava jídel?

V jídelníčku najdeš jídla jednoduchá na přípravu, které budou rozvíjet tvoje kulinářské umění. Jídelníček obsahuje dostatek receptů na to, aby sis byl jístý, že bude po celou dobu pestrý i za cenu, že budeš připravovat jídla rychlá na přípravu. Navíc tě naučíme, jak si aktivity v kuchyni zefektivnit a šetřit čas.

Pomůže mi jídelníček k vysněné postavě?

To se spolehni! 80 procent úspěchu při redukci tuku i nabírání svalové hmoty tvoří správné stravování. Špatný jídelníček nikdy „nepřecvičíš“. Začni se stravou a brzy uvidíš první výsledky.

Nejde mi o hubnutí, ale chci zlepšit své zdraví. Děláte takové jídelníčky?

Zdraví a prevenci nemocí máme vždy na prvním místě! Redukce tuku a další cíle jsou přidanou hodnotou. S naším jídelníčkem lidé nejčastěji vnímají zlepšení zažívání, více energie či zbavení se bolesti hlavy a dalších „běžných“ problémů.

Chytrý jídelníček - jídelníček na míru
Sandra a Martin z Chytrého jídelníčku _ Těšíme se na Tebe!

Chci konzultaci a zjistit více


Naše hodnocení nutriční metody Chytrého jídelníčku
  • Cena
  • Kvalita
  • BIO složení
  • Příchuť
  • Balení
  • Naše hodnocení
4.3

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.