O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Spánek

Dreamly recenze – doplněk stravy pro zdravý spánek a lepší usínání

Dreamly - zdravý spánek
Napsal David Vajda

Zdravý spánek pro každého

Myslíš si, že dopřáváš svému tělu zdravý spánek každou noc? Nebo máš problémy se spaním, a v noci se často z ničeho nic probouzíš? Budíš se nárazově několikrát za noc a netušíš, kde by mohl být problém? Dnes v produktivním věku mají mladí lidé plno stresů, které se negativně odráží na jejich kvalitě spánku. Proto bych se dnes velmi rád blíže podíval na volně prodejný doplněk stravy Dreamly, který je nejlepší variantou pro zdravý spánek a lepší usínání.

Dreamly dokáže dostat tvé tělo do naprosté pohody a docílit toho, že rychle a kvalitně usneš. Skvělou informací pro tebe může být, že na Dreamly nebudeš potřebovat žádný předpis od doktora. Jako většina našich produktů, které prezentujeme v našem magazínu, tak i Dreamly je doplněk stravy české výroby. Takže si můžeš být naprosto jistý, že celý průběh výroby je 100% pod kontrolou.

Co je vlastně Dreamly?

Dreamly - praktické balení

Pokud chceš mít zdravý spánek, Dreamly pro tebe nejlepší volba. Jedná se o doplněk stravy vhodný pro lepší usínání a obecně klidnější spánek nejen během náročných pracovních nebo sportovních dnů. Dreamly v sobě snoubí hned několik významných výtažků bylin, které jsou odjakživa určeny pro zmírnění strachu, stresu a celkově dopomáhají ke zdravějšímu spánku.

TIP: Myslíš si, že je nemožné mít zdravý spánek bez opakovaného buzení? Omyl! Vyzkoušeli jsme Dreamly, se kterým budeš spát lépe hned od první noci.

Vlastní zkušenost s Dreamly

Dreamly - krabička

Jelikož pravidelně sportuji a mé tělo se dostává někdy do velmi silné únavy, tak můj organismus v některých momentech není schopen v noci zabrat a klidně usnout. Vyzkoušel jsem řadu konkurenčních doplňků stravy na zdravý spánek, bohužel bez žádného většího úspěchu. Často jsem narážel na situaci, že ostatní produkty obsahují pouze jednu výživnou látku, a to je velmi málo. Dreamly mě především zaujal svým neskutečně bohatým a výživným složením.

Jedna kapsle obsahuje tyto výživné bylinky:

Dreamly - mučenka

 Mučenku pletní

Dreamly - meduňka

 Meduňku lékařskou

Dreamly - Kozlík Malý

 Kozlík lékařský

 Šafrán setý

Dreamly - Triptofan

 L-tryptofan

Navíc se mi konečně podařilo najít doplněk, který má všechny své výživné látky v naprosto dostatečném množství. Dreamly už užívám zhruba měsíc a každým dnem se mi usíná mnohem lépe. Konečně poznávám, co opravdu znamená hluboký a zdravý spánek bez nárazového probouzení. Než jsem doplněk stravy Dreamly zakoupil, velmi pečlivě jsem si pročetl kompletní složení. Už teď vím, že jsem se rozhodl nejlépe, jak jsem mohl, když jsem si Dreamly vybral.

Jestliže chceš mít zdravý spánek, doporučuji Dreamly používat 45 minut před spánkem. Evidentně pociťuji, jak se mé tělo pomalu uklidňuje, a bez větších problémů následně usnu. Samozřejmě nejlepší variantou je užívat Dreamly dlouhodobě pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Chci vyzkoušet Dreamly

Cena produktu Dreamly

Dreamly - kapsle

Na samém začátku užívání jsem se rozhodoval, zda vzít hned dvě balení nebo otestovat pouze jedno. Jako většina lidí jsem měl takovou tu prvotní obavu, aby doplněk stravy Dreamly opravdu fungoval. A on opravdu fungoval! Zároveň skvělá a přijatelná cena balení mě rovněž příjemně překvapila.

Balení Dreamly (60 kapslí / měsíc) – 399 Kč

Dvojbalení Dreamly (120 kapslí / 2 měsíce) – 749 Kč

Trojbalení Dreamly (180 kapslí / 3 měsíce) – 999 Kč

Objednat Dreamly

Dodací termín Dreamly

Dreamly - jednobalení

Doba doručení je naprosto skvělá. Objednával jsem Dreamly v úterý a druhý den ve středu už na mě zvonil pošťák, že balíček je připraven k vyzvednutí. Jelikož se jedná o produkt české výroby, nemusíš mít žádné obavy s dlouhým čekáním.

Pro koho je Dreamly určen?

Pro každého, kdo chce mít zdravý spánek. Je vhodný pro každého muže nebo ženu, kterou trápí stresové situace, nervové vypětí nebo dlouhodobé problémy s usínáním.

Proč si koupit právě Dreamly?

Výroba produktu v ČR

Okamžité a bezproblémové doručení

Přírodní složení produktu

Nejlepší účinky se projeví už po 5 – 10 dnech

Po prvním usínání viditelně kvalitnější spánek

Obsahuje větší počet bylinek

Klady produktu Dreamly

Nákup možný bez předpisu

Výroba v ČR

Rychlé dodání

Kvalitní složení

Není návykový

Přijatelná cena

TIP: Niacin (Vitamin B3) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání. Tento jedinečný vitamin najdeš pouze v Dreamly.

Zápory produktu Dreamly

Nákup pouze přes e-shop

Je nutné pravidelně užívat

Jak to funguje?

Dreamly - klidné spaní

Dreamly je velice jednoduchý na užívání. První účinek se dá poznat hned první den po konzumaci. Nejlepší účinky se však začnou projevovat až při pravidelném užívání, a to nejčastěji po 5 – 10 dnech.

Dreamly především zaručuje:

Lepší usínání a zdravý spánek

Podporuje nejen usínání, ale také kvalitnější spánek a ranní probouzení

Zklidnění a úbytek stresu

Jedna z bylinek, přesně Kozlík, který podporuje duševní zdraví a napomáhá usínání

Není návykový

Na rozdíl od ostatních léků není Dreamly návykový a je pouze prospěšný pro kvalitnější zdraví

Web prodejce Dreamly

Co říká složení Dreamly?

Dreamly - dvojbalení

Dreamly je naprosto ideální kombinací bylinek pro zdravý spánek. Složení je navrženo tak, aby obsahovalo takové výživné látky, které zdravý spánek přivodí pro tvůj organismus víceméně okamžitě. Takže máme odzkoušeno, že kvalitnější spaní můžeš očekávat už do 30 – 60 minut.

L – tryptofan –  150 mg v jedné kapsli

Mučenka pletní – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 200 mg)

Meduňka lékařská – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 200 mg)

Kozlík lékařský – 20 mg v jedné kapsli (působí jako 80 mg)

Šafrán setý – 10 mg v jedné kapsli (působí jako 100 mg)

Vitamin B6 –  1,4 mg v jedné kapsli

Vitamin B3 (Niacin) –  8 mg v jedné kapsli

Co říkají zákazníci na Dreamly?

Dreamly - Nikol

Nikola Holušová – „Dreamly je super, užívám jej pravidelně a dobírám už druhé balení. Vyzkoušela jsem spoustu doplňků, včetně čajů, ale žádný nebyl tak účinný. Měla jsem strach, že si tělo na Dreamly zvykne, ale mám pocit, že postupem času zabírá lépe.“

Dreamly - Petra

Petra Rolová – „Dreamly mi přišlo na Vánoce od přítele. Byla jsem mile překvapená, jak byla lahvička zabalená. Dali si záležet a obsah krabičky? Poctivě užívám a jsem spokojená, krásně spím.“

Dreamly - Lukáš

Lukáš Vaněček – „Koupil jsem výhodněji dvě balení pro přítelkyni jako dárek a měl jsem trochu strach, jestli bude Dreamly fungovat. Přítelkyni se ale lépe usíná a budí se s pocitem, že se lépe vyspala. Doporučuji a brzy objednám znovu.

Dreamly - Pavel

Pavel Kutáč – „První noc jsem sice opět usínal dlouho, ale spal jsem jak zabitý. Ráno jsem ale musel vstávat brzy a spánek tak dlouhý nebyl, přesto byl kvalitní. Další dny jsem již usínal značně rychleji.“

TIP: L – tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou si naše tělo nedokáže vytvořit. Tryptofan v těle napomáhá vytváření serotoninu, který napomáhá lepšímu usínání. Přečti si bližší informace o Dreamly!

Slova na závěr

Užívání doplňku stravy Dreamly může být do jisté míry poměrně individuální. Na někoho může působit více, na něho zase o něco méně. Zaručeně po osobním užívání mohu konstatovat, že Dreamly pro zdravý spánek rozhodně funguje. Díky bohatému složení do sebe dostaneš jen výživné přírodní látky, které tvému organismu budou pouze pomáhat a plynule ho uklidňovat.

Chci otestovat Dreamly


Doplněk stravy Dreamly pro lepší usínání a zdravý spánek
 • Cena
 • Kvalita
 • Efektivita
 • Dostupnost
 • Spokojenost
4.6

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Komentáře

 • Zkouším už týden Dreamly,ale bohužel bez výsledku.Spánek bohužel nepřichází.Za mě opravdu velké zklamaní.

  • Hezký den, Petře.

   Vydržte ještě aspoň 1 – 2 týdny.

   Účinky mohou působit na každý organismus odlišně, takže doporučujeme pokračovat v užívání.

   Pozitivní účinky se určitě dostaví.

   David za Tým DRZSEFIT.cz