O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Tipy a návody

Testosteronové tablety – srovnání produktů pro zvýšení testosteronu

testosteronové tablety
Napsal David Vajda

Testosteronové tablety byly dlouhá léta pro všechny muže neznámá oblast. Několik let nazpět nikdo téma úbytek testosteronu v těle mužů neřešil. Bohužel doba se mění a úbytek testosteronu je smutným trendem dnešní doby.

Jelikož pravidelně sledujeme trh s přírodními přípravky zaměřené na testosteronové tablety existuje pro tebe řešení, které v minulosti nebylo vůbec reálné. Každý rok dochází k rapidnímu poklesu přirozené hladiny testosteronu u mužského pohlaví.

Pro tvoji představu vědci v roce 2013 naměřili u mužů optimální hranici testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl. Zhruba 100 let nazpátek byla naměřena průměrná hladina testosteronu okolo 800 – 2000 ng/dl. Na tomto názorném příkladu je zřejmé, že testosteronové tablety v dnešní době nelze pouze přehlížet.

TIP: Myslíte si, že rozumíte problematice testosteronových tablet? Jako rádci a testeři testujeme produkty několik let. Přečtěte si o produktu, který opravdu funguje.

Pokud na sobě již eviduješ příznaky snížené hladiny testosteronu, není potřeba zoufat. Nikoho samozřejmě netěší, když den co den musí řešit nedostatek energie, imunity nebo negativní problémy se svým libidem.

Optimální hladina testosteronu jde navrátit zpět i v pokročilejším věku, pokud budeš dodržovat minimálně pár našich rad.

Jak přirozeně zvýšit hladinu testosteronu

srovnání testosteronových tablet - drzsefit.cz
 • Pravidelný spánek.

Dostatečný spánek pro dospělého může je 7 – 8 hodin denně. Je prokázáno u mužů, kteří nemají dostatek spánku, že trpí mnohem častěji nedostatkem testosteronu.

 • Udržuj si optimální hmotnost.

Obézní muži daleko více trpí nedostatkem testosteronu. Stejně tak trpí nedostatkem testosteronu muži s nízkou váhou. Dodržuj zdravý jídelníček a nepřecpávej se.

 • Sportuj a buď aktivní.

Sportuj, sportuj a sportuj. Pokud budeš trávit čas na gauči u televize, mozek bude dávat tělu velké množství testosteronu a bude snižovat jeho budoucí produkci.

 • Nestresuj se.

Pod dlouhodobým stresem tělo produkuje hormon cortisol. Pokud tělo produkuje tento hormon často a ve větší míře, má to negativní vliv na výši testosteronu v těle.

 • Kontrola užívaných léků.

Možná to ani nevíš, ale některé léky mohou snižovat hladinu testosteronu. Může se jednat o opiáty nebo anabolické steroidy používané pro budování svalů.

Testosteronové tablety

testosteronové tablety - drzsefit.cz

Jde vůbec poznat kvalitní testosteronové tablety?

Před nákupem testosteronových tablet by sis měl ověřit, zda tvůj přípravek bude obsahovat všechny optimální látky pro tvorbu testosteronu.

Patří mezi ně tyto základní látky:

 • Zinek
 • Hořčík
 • Vitamín D
 • Vitamín C
 • Vitamín B6

Vše v předepsaném a vyváženém množství obsahuje PRIMULUS, který je navíc vyráběn v České Republice.

Pro testosteronové tablety PRIMULUS není nic jednoduššího, než je zakoupit ZDE.

Testosteron

Jedná se hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech. Zpravidla největší hladina testosteronu je v období dospívání a následně dochází k postupně klesající tendenci. Hladina testosteronu začíná postupně klesat od 25 – 30 roku v průměru o 1 – 2% ročně. Mužský pohlavní hormon testosteron je zodpovědný za nárůst svalové hmoty, hlubší hlas nebo ochlupení.

Navíc muži, kteří nezačnou od 30 let pravidelně doplňovat testosteron třeba pomocí testosteronových tablet, mají pak menší sexuální apetit a rychleji tloustnou.

jak zvýšit testosteron u mužů - tabulka

Jak na sobě poznám, že mi klesá hladina testosteronu?

 • Ztráta svalové hmoty
 • Nárůst tělesného tuku
 • Snížena sexuální výkonnost
 • Náladovost
 • Deprese
 • Nedostatek energie

…. A seznam by rozhodně mohl dále pokračovat!

Srovnání testosteronových tablet

Obecně na trhu a především na tom internetovém se objevuje plno produktů pro zvýšení hladiny testosteronu. Jelikož se testováním produktů dlouhodobě věnujeme, vybrali jsme pro tebe zřejmě 2 nejoblíbenější produkty v ČR a 2 zahraniční.

Všechny produkty mají společné složení, které jsou z přírodních látek.

Tyto výrobky jsou legální, bezpečné a díky možnosti zvýšení testosteronu umožňují budování svalové hmoty bez škodlivých steroidů či ostatních nebezpečných a rizikových možností.

Z našeho testování se nám osvědčila jako nejlepší varianta český přírodní produkt PRIMULUS.

STRÁNKY PRODEJCE NAŠE HODNOCENÍ PLUSY / MÍNUSY CENA
PRIMULUS skvělé hodnocení, velké balení, pozitivní recenze, příznivá cena, česká výroba 569,-
PROMAN PLUS pozitivní recenze delší dodací termín, výroba v Norsku 599,-
PRIME MALE vysoká cena, zahraniční produkt, negativní recenze 1225,-
TESTO FUEL vysoká cena, vedlejší účinky, špatná komunikace 1125,-

Testosteronové tablety a vedlejší účinky

Všeobecně se diskutuje, že u produktů na zvýšení hladiny testosteronu se mohou po čase dostavit nežádoucí účinky. Na základě našeho osobního testování můžeme potvrdit, že náš ověřený produkt PRIMULUS nemá žádné vedlejší účinky ani po dlouhodobém užívání.

Jaké vedlejší účinky tedy obecně mohou nastat?

 • Vysoký krevní tlak
 • Zvýšené akné
 • Menší agrese
 • Bolestivost prsou
 • Nežádoucí účinky cholesterolu

TIP: Pokud se bojíte vedlejší účinků, navštivte náš srovnávač volně prodejných produktů. Vše doporučujeme naprosto zdravé, přírodní, účinné a hlavně bez vedlejších účinků.

Závěr

Doporučuji tedy v situaci snížené hladiny testosteronu s přibývajícím věkem nic nepodceňovat. Pokud chceš být vitální, mít plno energie, více libida a síly je PRIMULUS jasná volba.

Bylo dokázáno vědeckými studiemi, že starší muži s nižší hladinou testosteronu mají až o 40% větší šanci na dřívější úmrtí.

Proto je na místě testosteronové tablety rozhodně vyzkoušet a otestovat si je osobně.

Srovnání testosteronových tablet
 • 97%
  PRIMULUS - 97%
 • 89%
  PROMAN PLUS - 89%
 • 67%
  PRIME MALE - 67%
 • 55%
  TESTO FUEL - 55%
77%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.