O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů

Blendea SUPERPROTEIN – rostlinná směs proteinu a superpotravin

Blendea SUPERPROTEIN - drzsefit.cz
Napsal David Vajda

Blendea SUPERPROTEIN

Velmi těžko konstatovat, kdy byl přesně vznik této úvahy, ale už dlouho se mezi lidmi klade pomyslné rovnítko mezi bílkoviny a lidi toužící po objemných svalech. Říká se, že kdo konzumuje velké množství bílkovin a zvedá v posilovně těžké váhy, narostou mu ohromné svaly. Příkladem může být doplněk stravy Blendea SUPERPROTEIN s vysokým obsahem bílkovin.

Co si myslíte, bude na tom něco pravdy?

Bílkoviny z vás neudělají chodící hromadu svalů, nicméně účinně dokáží podpořit pevnost a pružnost svalů, pomohou vám rychleji hubnout nebo tlumí chutě na sladké.

Vysoký obsah bílkovin můžete najít v ryze českém produktu Blendea SUPERPROTEIN. Obsahuje v sobě rostlinné proteiny a superpotraviny, které pomáhají našemu organismu při fyzické zátěži a sportu.

Pokud chcete poznat sílu tohoto unikátního českého produktu Blendea SUPERPROTEIN, přečtěte si tento článek až do konce.

STRAVOVACÍ TIP: Před i po tréninku vaše namožené svaly a klouby potřebují kvalitní bílkovinu. Doporučujeme českou směs rostlinných proteinů Blendea SUPERPROTEIN, která nejenom posílí unavené tělo po výkonu, ale zlepší kvalitu pleti, vlasů i nehtů.

Bílkoviny potřebují hlavně ženy

Blendea SUPERPROTEIN
Přírodní rostlinný protein se superpotravinami

Jaká je tedy přesně pravda o konzumaci bílkovin?

Je všeobecně známo, že většina lidí konzumuje méně bílkovin ve stravě, než by správně mělo. Především ženy často přijímají ve stravě více sacharidů ve formě celozrnného pečiva, rýže, ovoce nebo zeleniny. Přesvědčit některé ženy, že by měli jíst více masa nebo mléčných výrobků, není vždy úplně tak snadná záležitost.

Jedním z efektivních způsobů, jak přijmout do těla větší obsah bílkovin, může být pomocí speciálních proteinových doplňků. Navíc nemusíte nijak radikálně měnit svůj už zaběhlý jídelníček.

Co je tak výjimečného na směsi rostlinných proteinů a superpotravin Blendea SUPERPROTEIN? Jedná se o jedinečné bezlepkové a bezlaktózové proteiny z hnědé rýže a hrachu, které poskytnou svalům kvalitní potravu a cenné aminokyseliny.

Aminokyseliny: Funkce, dělení a jejich zdroje

Proč užívat českou Blendeu SUPERPROTEIN?

Blendea SUPERPROTEIN
Český produkt Blendea SUPERPROTEIN
Má vysoký obsah bílkovin, přispívá k udržení a růstu svalové hmoty i zdraví kostí

Má nízký obsah nasycených tuků, udržuje tedy zdravou hladinu cholesterolu

Bez soli, vyrovnává krevní tlak

Dobrý zdroj vlákniny

Jedna odměrka obsahuje 15 g kvalitních proteinů

TIP NAŠICH REDAKTORŮ: Hledáte produkt pro růst svalové hmoty a udržení vašich svalů během tréninkové procesu? Vyzkoušejte jedinečný produkt Primulus. Moderní doplněk stravy pro muže v každém věku.

Jak užívat českou Blendeu SUPERPROTEIN?

Blendea SUPERPROTEIN bude nejlépe fungovat tehdy, pokud ji budete užívat dlouhodobě. Můžete ji konzumovat jako koktejl, přidat do své ranní kaše nebo oblíbeného smoothie.

Blendea SUPERPROTEIN krok1

KROK 1 – 25 g SUPERPROTEINU zalijte 250 – 300 ml vody nebo rostlinným mlékem.

Blendea SUPERPROTEIN krok2

KROK 2 – Směs pořádně promíchejte v mixéru nebo shakeru.

Blendea SUPERPROTEIN krok3

KROK 3 – A je hotovo! SUPERPROTEIN už jen vypít a dopřát si jeho výtečné účinky.

Chci SUPERPROTEIN vyzkoušet

Bohaté složení Blendea SUPERPROTEIN

Blendea SUPERPROTEIN je český výrobek obsahující kvalitní rostlinné bílkoviny a superpotraviny, které mají široké množství pozitivních účinků na lidský organismus.

Blendea SUPERPROTEIN není dochucena žádnou aromatickou příchutí. Celý produkt je složen pouze z přírodních složek a vyráběn v ČR.

Rýžový protein
Rýžový protein

Rýžový protein (62%)

Je skvělý, díky svého vysokého obsahu bílkovin. Aminokyseliny v něm uložené jen podporují tvorbu svalové tkáně. Kromě toho od běžného syrovátkového proteinu neobsahuje žádný lepek ani laktózu.

Hráškový protein
Hráškový protein
Hráškový protein (12%)

Je bezlepkový a bezlaktózový, který nejvíce ocení alergici, ale i vegani. Obsahuje důležité bílkoviny, vitamíny, minerály nebo antioxidanty urychlující proces hubnutí.

Maca
Maca
Maca (9%)

Ukrývá v sobě mix sacharidů, proteinů, aminokyselin, vlákniny a vitamínů. Pozitivně vám zvedne náladu a doplní energii. Navíc podporuje plodnost, vytrvalost a sexualitu. Dává do pořádku hormonální systém především při menopauze. Zvyšuje výkon, hlavně při nadměrné fyzické zátěži.

MSM
MSM
MSM (7%)

MSM je přírodní sloučenina síry, které se občas říká „zázračný minerál“. Tento minerál rovněž pomáhá lepšímu fungování vašeho kloubního aparátu. Urychluje odbourávání kyseliny mléčné, díky čemuž zkracuje dobu regenerace po sportovní zátěži.

Lucuma
Lucuma
Lucuma (6%)

Lucuma má příchuť po vanilce a javorovém cukru. Ve vysoké míře obsahuje vitamíny a stopové prvky důležité pro naše tělo. Má 5x více vlákniny než obyčejné ovesné vločky.

Yacon
Yacon
Yacon (4%)

Yacon dodává pro Blendeu sladkou a příjemnou chuť. Společně s Lucumou regulují hladinu krevního cukru a cholesterolu. Zmírňuje známky stárnutí.

Lucuma a její benefity, které nabízí

Jaké benefity Blendea SUPERPROTEIN přináší?

Blendea SUPERPROTEIN - celkové složení
Blendea SUPERPROTEIN – celkové složení

SUPER TIP: Bolí vás klouby a kosti? Nevíte si už rady? MSM je organická sloučenina síry používaná v doplňcích stravy určených na potíže s klouby. Proto doporučujeme Kloubus.

Ochrana svalové hmoty

Regenerace svalů a kloubů

Lepší fyzický výkon

Zpomalení stárnutí (ani-age efekt)

Zlepšení kvality pokožky, vlasů a nehtů

Podpora spalování tuků a hubnutí

Regulace hladiny krevního cukru

Blendea SUPERPROTEIN je opravdu vhodná pro každého, ať už třeba maso jíte nebo ne. Máte žaludeční nebo potravinové problémy? Nemůžete přijímat určitý druh stravy?

Česká Blendea SUPERPROTEIN neobsahuje žádný lepek, sóju ani laktózu, takže ji může konzumovat opravdu každý. Kromě toho dále neobsahuje žádné chemické ani škodlivé látky. Jedná se 100% přírodní produkt, který se může bez jakýchkoliv problémů doporučit všem veganům nebo alergikům.

Blendea je vhodná i pro sportovce, kteří by měli z důvodu pravidelně zvýšené fyzické zátěže myslet na vyšší příjem bílkovin než lidé, kteří sport neprovozují vůbec.

Chci SUPERPROTEIN koupit

Za kolik Blendeu SUPERPROTEIN pořídit?

Příznivá cena už od 799 Kč
Příznivá cena už od 799 Kč

Blendea SUPERPROTEIN je čerstvá novinka na trhu roku 2019. Cena samozřejmě zohledňuje použité superpotraviny a kvalitní rostlinnou bílkovinu. Nicméně si myslíme, že cena je velmi příznivá v porovnání s tím, kolik benefitů tento český produkt svým uživatelům přináší.

SUPERPROTEIN - jednobalení
SUPERPROTEIN – jednobalení

1 x SUPERPROTEIN

Cena vč. DPH: 799 Kč / (32€)

1 balení = 0.5 kg

Sleva: 0 Kč / balení

SUPERPROTEIN - dvoubalení
SUPERPROTEIN – dvoubalení

2 x SUPERPROTEIN

Cena vč. DPH: 1399 Kč / (56€)

2 balení = 1.0 kg

Sleva: 100 Kč / balení

SUPERPROTEIN - trojbalení
SUPERPROTEIN – trojbalení

3 x SUPERPROTEIN

Cena vč. DPH: 1949 Kč / (78€)

3 balení = 1.5 kg

Sleva: 150 Kč / balení

SUPERPROTEIN - čtyřbalení
SUPERPROTEIN – čtyřbalení

4 x SUPERPROTEIN

Cena vč. DPH: 2399 Kč / (95€)

4 balení = 2 kg

Sleva: 200 Kč / balení

Přečtěte si o účincích SUPERPROTEINU

Blendea SUPERPROTEIN: Základní informace

TOP PRODUKT - Blendea SUPERPROTEIN – rostlinná směs proteinu a superpotravin
  • Cena
  • Složení
  • Hodnocení uživatelů
  • Chuť doplňku
  • Rozpustnost doplňku
  • Účinek přípravku
4.6

Hodnocení uživatelů

Radka (35 let), Ostrava

Nejím maso (téměř), proteiny doplňuji. U tohoto přípravku se mi líbí kombinace surovin, méně už to, že jsem nikde nenašla, jak a jestli výrobce kontroluje zdroje. Zaznamenala jsem účinky užívání na nehty a kloub (kyčelní).

Denisa (21 let), Krnov

Protein s kombinací banánů, nebo jiným ovocem je výborný, takže když si k němu člověk dopomůže ovocem, tak je protein výborný.

Iva (44 let), Hradec Králové

Byla jsem zvědavá na superpotravinu a mile mě překvapila. Čekala jsem na stresové období v práci, abych tento protein vyzkoušela a energie se dostavila celkem rychle. Málo spím a při používání superproteinu se necítím tolik unavená. Zlepšila se kvalita vlasů, po mytí jich tolik nevyčešu. Doporučuji přidávat do koktejlů nebo pomazánek.

Beáta (20 let), Čadca

S proteínom som veľmi spokojná. Má síce dost nevýraznú chuť, no ja to vnímam skôr ako pozitívum, pretože som mohla kombinovať a pridávať si k nemu chute, na ktoré som mala práve chuť. Je to výborný doplnok pre tých, ktorý sú alergický na niektorý druh potraviny a z tohoto produktu môžu vyťažiť práve tie vitamíny ktoré človek kvôli týmto obmedzeniam chýbajú. Ja konkrétne som mala veľmi nízke hladiny vápnika a ešte aj iných vitamínov. Po poslednom vyšetrení, sú moje hodnoty podľa doktorky prekvapivou rýchlosťou opäť v normálnych hodnotách a verím, že je to aj vďaka tomuto produktu.

Irena (30 let), Karlovy Vary

Superprotein Blendea je podle slibovaných účinků jedinečný produkt. Velice mě zaujalo rostlinné složení, což je důležité zvlášť pro ty, kteří nemohou konzumovat jiný druh proteinu (např. syrovátkový). Zkusila jsem protein do mléka i do džusu, ale musela jsem se dost přemlouvat, abych obsah sklenice vypila. Pak jsem podle rad ostatních uživatelů zkusila přidat protein do muffinů, palačinek, snídaňové kaše, do karbanátků apod. Chuť produktů to téměř neovlivnilo. Od té doby si už jen užívám pozitivních účinků – zdá se, že mi méně padají vlasy a určitě mám více energie. Pokud by byla příznivější cena, určitě bych tento protein užívala dlouhodobě.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.