O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Recenze produktů Spánek

Prášky na spaní bez receptu, které tě rychle zbaví nespavosti

Dreamly - prášky na spaní
Napsal David Vajda

Prášky na spaní bez receptu

Už nemůže být nic jednoduššího než prášky na spaní, na které nepotřebuješ žádný recept od svého lékaře. Hodně lidí trápí nespavost, která následně způsobuje převalování v posteli ze strany na stranu nebo zírání do stropu. Po takové probdělé noci není divu, že je člověk při ranním vstávání naprosto vyčerpaný a bez energie. Proto se stále více lidí obrací na svého lékaře s prosbou a předepsání prášků na spaní. Někdy takové prášky pro lepší spánek pomohou, někdy zase ne, každý máme organismus odlišný, takže je tato záležitost hodně individuální.

Problém s usínáním a nedostatečným spánkem přitom můžeš už dnes vyřešit velmi lehce, a především bez návštěvy svého praktického lékaře. Na trhu je k dnešnímu dni poměrně velké množství prášků na spaní, které lze stále koupit bez předpisu. Nicméně během problémů s usínáním, je to taktéž o správné životosprávě. Pokud hledáš nejvhodnější prášky na spaní bez receptu, v tomto článku ti poradíme, na co se především zaměřit a jak hlavně neudělat žádnou chybu.

Jak vybrat prášky na spaní bez receptu?

Základních pravidel, podle kterých se můžeš rozhodovat, jaké zvolit prášky pro lepší spánek bez receptu je hned několik. Proto se detailně podívej na body, které by ti mohly pomoci při výběrů vhodných prášku na spaní bez receptu.

Kvalitní reklama produktu

Reklama je součástí každého z nás, která jednoduše nelze ovlivnit. S reklamou se můžeš setkat kdekoliv, v televizi, na internetu, v časopisech, rádiu nebo billboardech. Do určité míry má reklama vliv na každého z nás. I takové prášky na spaní potřebují mít zajímavou a kvalitní reklamu, která jednoduše zaujme oko zákazníka. Reklama v televizi nebo rádiu bývá často velmi nákladná, hlavně na oblíbených stanicích a v hlavních vysílacích časech.

Dalším bodem kvalitní reklamy je najmout šikovného člověka, který navrhne pěkný obal produktu a pak samozřejmě někoho, kdo výrobek vyrobí podle předem určených požadavků. Když si to tak sečteš, tak náklady na propagaci takových prášků na spaní nejsou malé, a to je jen zlomek veškerých nákladů s tím spojených. Některé značky produktů třeba sází na známé hvězdy z televize nebo moderátory, kteří dokáží daný produkt vyzdvihnout mnohem lépe, ale takové hvězdy je třeba rovněž zaplatit.

Navíc pokud jsou prášky pro lepší spánek volně dostupné v lékárnách, je třeba vzít v potaz, že i ony musí mít na prodeji určitou marži, aby mohly profitovat. Je třeba si především uvědomit, že kvalitní reklama je důležitá, ale někdy ti může říct o daném produktu věci, které nemusí být úplně pravda a některé informace mohou být zkreslené. Proto nezapomínej si vždy důkladně přečíst složení, které prášky na spaní vždy na obale musí mít uvedené.

TIP: Redaktoři našeho magazínu vás pravidelně zásobují obsahově bohatými články. V nedávné době jsme napsali tento zajímavý článek o nedostatku testosteronu u mužů.

Bohaté složení produktu

Pokud nejsi odborník na chemii nebo nejsi vystudovaný člověk v tomto oboru, pravděpodobně ti složení prášků na spaní moc neřekne. Nicméně poradíme ti, jak aspoň trochu dešifrovat jednotlivé látky na obalu. Prášky pro kvalitnější spánek často obsahují určité vitamíny. Proto se vždy podívej na množství jednotlivých látek a v jakém jsou navzájem poměru vůči sobě. U bohatého a správného složení je poměr látek vždy větší, navíc může obsahovat účinné látky a bylinky.

Výrobci, kteří prodávají prášky pro kvalitnější spánek, velmi rádi přimíchávají do svých produktů nejrůznější sacharidy, či nedůležité vitamíny, které způsobují, že daný produkt se začne během užívání chovat jako obyčejné placebo. Nejlepší je se zaměřit na kombinaci více účinných bylinek, a nedívat se pouze po produktech, ve kterých je třeba pouze kozlík lékařský nebo mučenka pletní. Dvě bylinky obsažené v prášcích na spaní je zpravidla velmi málo.

Dreamly – perfektní spánek a klidné usínání

Dreamly - jednobalení

Více o Dreamly zde

Prášky na spaní Dreamly jsou unikátní. V tabletách nalezneš bohaté a čistě přírodní složení. Jsou v něm zastoupeny takové bylinky, které pomáhají lepšímu spaní jako L-tryptofan, který má na tvůj spánek nejdůležitější vliv. Dreamly má veškeré účinné látky v maximálně možném a doporučeném množství, takže nemůže být pochyb o tom, že by se mohlo jednat o nějaké druhořadé placebo.

TIP: Máte rádi sport a pohyb? Píšeme zajímavé tipy a návody, třeba jak účinně zhubnout do plavek a hlavně se cítit dobře ve svém vlastním těle.

Recenze

Doporučujeme všem, aby se nenechali jednoduše nalákat na nízkou cenou výrobku, hezký obal nebo známou osobnost, která prezentuje dané prášky na spaní v televizi. Než si jakékoliv prášky na spaní zakoupíš, vyhledej si svůj produkt nejprve na internetu a podívej se na recenze ostatních zákazníků. Můžeš se tak předem dobře informovat, jestli nemají zrovna tvoje vybrané prášky na spaní vedlejší účinky.

Přečti si naši obsáhlou recenzi prášků na spaní Dreamly, což jsou nenávykové prášky pro klidnější spánek bez předpisu lékaře.

Co mají obsahovat prášky na spaní bez předpisu?

Už jsme v předchozích větách zmínili, že nejlepší pro tebe bude vybrat prášky na spaní bez předpisu, které budou mít několik výživných látek a bylinek. Kvalitnímu spánku pomůžeš pomocí obsahu většího množství zdravých bylinek, takže ti přinášíme informaci, které bylinky pro tebe budou ty nejdůležitější ze všech.

Kozlík lékařský – bylinky pro lepší usínání a kvalitnější spánek

Mučenka pletní – pro lepší regeneraci a uklidnění organismu

Meduňka lékařská – pomáhá zmírnit stres

Šafrán setý – pomáhá pozitivní náladě a regeneraci organismu

L-tryptofan – aminokyselina, nezbytná k lepšímu spánku a rychlejšímu usínání

Chceš konečně usnout? Vyzkoušej Dreamly

Dreamly - jednobalení - prášky na spaní

Dreamly je skvělá kombinace bylinek pro lepší usínání. Nejlepší na tom všem je, že s Dreamly poznáš účinky hned od prvního spaní. Ty nejlepší účinky však zpravidla poznáš kolem 5 – 10 dne užívání. Po mém osobním testování prášků na spaní Dreamly mohu konstatovat, že lepší spánek jsem měl hned od prvního dne.

 Lepší usínání a kvalitnější spánek

 Účinně bojuje proti stresu

 Není vůbec návykový

 Vyrobeno v ČR

 Přírodní doplněk stravy

Chci koupit

Prášky na spaní bez předpisu a jejich výhody

Přírodní prášky jsou nenávykové a dají se koupit bez předpisu

Tyto prášky na spaní jsou přírodní, a díky jejich složení nalezneš uvnitř bylinky napomáhající lepšímu usínání

Na prášcích na spaní bez předpisu nevzniká závislost, takže je lze užívat dlouhodobě bez vedlejších účinků

Po prášcích na spaní bez receptu nejsme ráno ospalí, unavení nebo omámení, jak tomu může být třeba u prášku na spaní na předpis

TIP: Čtenáři našeho magazínu aktuálně hodnotí produkty Chytrý jídelníček a Blendea jako nejdostupnější doplňky stravy na trhu v těchto dnech.

Nevýhody prášků na spaní na předpis

Velké procento dnešních mladých lidí denně bojuje s přemírou stresu, nedostatku spánku a při opakovaných problémech se spánkem se následně obrací na svého lékaře, aby jim předepsal nějaké prášky na spaní na předpis. Kolikrát to není nejlepší volba, jelikož prášky na spaní, které předepíše lékař, sebou mohou nést velké množství negativních důsledků nebo vedlejších účinků.

Vedlejší účinky prášků na spaní na předpis?

Prášky na spaní na předpis mohou způsobovat závislost

Mohou způsobovat bolest hlavy nebo břicha

Po užívání člověka pálí žáha

Problémy s pamětí

Občasné závratě

Změny v chuti k jídlu

Občasná plynatost

Po některých prášcích na spaní na předpis nelze řídit automobil

Prášky na spaní na předpis samozřejmě i pomáhají. Je vždy ale důležité se o správném výběru poradit se svým lékařem, který na základě odborné analýzy a nezbytných vyšetření léky vhodně předepíše. Jestli chceš mít naprostou jistotu a vybrat ty správné prášky na spaní, jednoduše vyzkoušej Dreamly.


Hodnocení článku
  • 89%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 89%
89%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.