O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Ostatní

Sex za peníze, nevěra a podvádění ze strany mužů

Praktikují muži sex za peníze? Proč mužům není nevěra cizí?
Napsal David Vajda

Muži a nevěra

Velmi často stojí právě nevěra ze strany jednoho z partnerů za rozpadem manželství. V dnešní době je nevěra prakticky naprosto běžnou součástí našich životů. To, že jeden z partnerů začne ve vztahu podvádět, je dnes naprosto běžné. Pro muže dnes není žádné tabu praktikovat ani sex za peníze.

V době, kde kolem sebe máme sociální sítě, internetové seznamky a další online média, je možnost se s někým přes internet sejít velmi snadné. Pro většinu lidí je to nejsnadnější způsob, jak se vůbec s někým seznámit v této hektické době. Jestliže už začne jeden z partnerů podvádět, v drtivé většině případů se to bere jako velmi špatná věc.

Touha po nevěře nepřichází okamžitě, ale postupně s časem. Jakmile druhou polovičku časem začneme blíže poznávat i její všechny negativní stránky, po čase se milovaný člověk může pro nás zdát méně zajímavý.

Nevěra sebou přináší sex

Sex za peníze
obrázek z unsplash.com

Pokud ve vztahu začne klesat četnost sexu, může to být spojeno s nevěrou. Není žádným velkým tajemstvím, že většina mužů v takové fázi začne vyhledávat sex za peníze. Jednoduše řečeno, jakmile nám to přestane klapat v posteli znamená to, že s velkou pravděpodobností váš protějšek to chodí zkoušet jinam.

Nejčastějším důvodem bývá chuť po sexu jako takovém. Dalším důvodem může být, že partnerka jednoduše přibere na váze a stane se pro muže méně atraktivní. Existuje část mužů, kteří po určitém čase ve vztahu začnou mít pocit, že je manželka prostě nechápe, ti druzí zase hledají jen prostě zpestření a zábavu někde jinde. U milenky pak tito muži začnou cítit, že poznávají znovu obdiv, uznání a pochopení od ženy.

Pokud muži podvádějí, neberou to jako špatnou věc. Když začne žena svádět muže, bere to chlap jen jako možnou příležitost. Po určité době je problémem u mužů hlavně stereotyp. Chtějí zažít něco nového, vybočit ze zajetých kolejí a hledají zpestření.

VĚDĚLI JSTE, že Primulus pomáhá stimulovat hladinu testosteronu do zdravých hodnot, co má vliv na sexuální apetit a libido. Nejedná se však o žádnou substituční terapii, na to byste potřebovali syntetické látky. Sekundárním vlivem může být pocit větší sexuální energie a výdrže během pohlavního styku. Na ostatní oblasti tablety vliv nemají. Vyzkoušejte Primulus, stálici na trhu přírodních doplňků stravy.

Sex za peníze

prostitutka v posteli - sex za peníze
obrázek z pexels.com

Noční podniky, nevěstince, název si vyberte klidně sami – je jedno, jak to pojmenujete, jedná se o sex za peníze. Prostituce a sex za peníze vznikl už ve středověku. V dávnějších dobách se prostituce velmi často využívala proti boji s homosexualitou, která byla především v době starověkého Řecka velmi negativně vnímána veřejností.

I v dnešní době si muži zcela bez výčitek zaplatí za prostitutku.

Téměř 6 % českých mužů v nedávné studii přiznalo, že mají zkušenost se sexem za peníze. Neváhají své těžce odpracované peníze utratit v nočních klubech nebo na privátech. Nejčastěji se jedná o skupinu mužů ve věkové hladině 35 – 55 let. Je důležité zmínit, že muži, jenž nemají žádnou zkušenost se sexem za peníze přiznali, že by si sex takto aspoň jednou za život vyzkoušeli.

Víte, proč tomu tak je? Prostitutku není nutné svádět, ani se nijak snažit ji dostat tam, kam je potřeba. Svému zákazníkovi splní prakticky vše, co je vyžadováno. Pro muže nevznikají žádné závazky ani povinnosti, takže se jedná o levnější variantu, než mít třeba milenku.

HODNOCENÍ PRODUKTU PRIMULUS: Ze samotných účinků jsem až na malé výjimky v jisté formě pocítil vliv toho, co je i deklarováno, co hodnotím pozitivně. Výborný je také poměr ceny a výkonu, bezproblémové je taky dodání přípravku. Primulus je, na základě celkového pohledu, rozhodně nadprůměrným produktem, ale čistě jen na zlepšení sexuálního života jsou i lepší možnosti. Každopádně vřele tento produkt doporučuji! Honza, redaktor DRZSEFIT.cz

Co si z toho vzít?

Tento článek nebyl v žádném případě zamýšlen tak, že by muži měli svým partnerkám zahýbat nebo hledat potěšení někde jinde, to vůbec ne. Ať už bylo v tomto článku o nevěře napsáno cokoliv, snažte se ji vyhnout. Pokud vám to ve vztahu nebo manželství neklape, zkuste začít spolu více mluvit a najít řešení.

Nejdůležitější je především vzájemná komunikace mezi partnery, která dokázala hromadu vztahů zachránit. Výsledkem je spokojený život plný radosti a lásky.


Hodnocení článku
  • 91%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 91%
91%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.