O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Zdravá výživa

Chceš omezit denní příjem kalorií? Přinášíme osvědčený postup

Denní příjem kalorií - oběd
Napsal David Vajda

Jak upravit každodenní stravu?

Zvažuješ, že konečně omezíš svůj denní příjem kalorií? Konečně sis uvědomila, že každý den konzumuješ plno nezdravých potravin a jídel, které začínáš negativně pociťovat na své fyzické kondici? Zároveň se obáváš, že díky přechodu na zdravou stravu ti přestanou jídla chutnat a nebudeš z nich mít takovou radost, jak si byla za poslední roky zvyklá?

Pokud potřebuješ denní příjem kalorií rapidně snížit oproti tvému aktuálnímu stavu, bude naprosto nezbytné se postupně připravit na přechod ke zdravému jídelníčku. Nikde není napsáno, že zdravá jídla, která dokáží snížit denní příjem kalorií, zároveň nebudou chutná.

Stačí si jen najít zdravé způsoby vaření, zvolit vhodné druhy koření a i zdravá jídla mohou být chuťově velmi lahodná.

TIP: Naše čtenářky už několik let hubnout s proteinovou dietou Ketomix. Pozitivní reakce od žen jsou téměř v 99,9%. Přečti si o této dietě více v naší recenzi.

Začni život bez oleje

Denní příjem kalorií - vejce a olej

Na samém začátku, jak poměrně znatelně omezit denní příjem kalorií je vymazat z tvého jídelníčku smažení a vaření jídel na oleji. V rámci zdravých jídel existuje hned několik možností tepelné úpravy jídel. Nejčastěji většina z nás smaží nebo vaří jídlo právě na oleji. Takovou činnost je potřeba omezit hned jako první.

Velké množství oleje není pro lidské tělo nijak přínosné. Jak bys tedy měla nejlépe upravovat jídlo, aby u tebe mohlo dojít úbytku denního příjmu kalorií?

Vaření ve vodě

Vaření v páře

Pečení v troubě

Jestliže máš ráda jako přílohu k masu smažené americké brambory, zkus si je tentokrát připravit v troubě, jako zapečené brambory bez oleje nebo tuků a navíc s bylinkami. Myslím, že je to výborný tip, jak začít jíst ihned zdravěji.

PS: Žádné jídlo připravované na oleji tě už nepotká s moderní dietou od Ketofit. Balíčky mají navíc přesně určený denní příjem kalorií, takže nemusíš nic zdlouhavě počítat.

Jak snížit denní příjem kalorií s bylinkami

Denní příjem kalorií - jídlo

Tvým dalším cílem by mělo být, co nejméně vařit z předem připravených polotovarů. Snaž se obětovat trochu tvého času pro přípravu jídla z čerstvých potravin. Tvůj denní příjem kalorií se taktéž začne pomalu snižovat. Výživová hodnota polotovarů je většině případů minimální a v porovnání zdravého a nezdravého složení v jídle převládají jednoznačně látky nezdravé.

Proto by si měla jíst především tyto zdravé suroviny:

Maso

Ovoce

Zelenina

Většina z nás má rádo, když si maso chutně okoření. Namísto chemicky upravených kořenících směsí raději využij čerstvé bylinky, které jsou navíc chuťově velmi výrazné. Když si vezmeme nějakou lahodnou sýrovou pomazánku, tak se dá připravit zdravým i nezdravým způsobem. Pokud použiješ bílý jogurt, cibulku, pažitku a bylinky, určitě se bude jednat o zdravý způsob, kde bude denní příjem kalorií pro tebe daleko menší.

ZAJÍMAVOST: Ženy našeho sportovního magazínu hubnou pomocí skvělých diet Ketofit a Ketomix. Naše redaktorka Eva zhubla díky těmto dietám více jak -7 kg. Přidej se taky!

Sleduj svůj denní příjem kalorií

Denní příjem kalorií - jak zhubnout

Chceš-li dosáhnout pro své tělo těch nejlepší výsledků a evidentní změny postavy, díky změně jídelníčku, sleduj kalorické hodnoty všech potravin, které budeš jíst. Jsou stanoveny kalorické tabulky a ideální varianty jídel, kde jsou pro každého člověka stanoveny přesné hodnoty, jaký může být jeho maximální denní příjem kalorií.

Tato hodnota bývá často individuální a odvíjí se od těchto základních kritérií:

Věk

Tělesné dispozice

Pohlaví

Zdraví člověka

Nemoci

Proto u každého člověka budou tabulky mírně odlišné. Nicméně jde mi o to, aby si dokázala pochopit, že změna na zdravý jídelníček nemusí být žádný velký zásah pro tvé tělo. Pokud zvolíš vhodné potraviny a budeš dodržovat naše doporučené metody, výsledky uvidíš velice rychle.

Pokud tě bude cokoliv zajímat nebo by si ráda od nás dostala jídelníček přímo na míru, můžeš nás kdykoliv kontaktovat. Rád ti s mým týmem pomohu k hezčí postavě ale hlavně ke zdravějšímu tělu bez nemocí nebo zdravotních komplikací.

TIP: Testujeme pro tebe jen ty nejkvalitnější doplňky stravy hubnutí na trhu. Proto doporučujme pro rychlé hubnutí produkt Feminus.


Hodnocení článku
  • 90%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 90%
90%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.