O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Rozhovory

Rozhovor na téma, přípravky na hubnutí – Eva (- 7 kg)

Rozhovor - přípravky na hubnutí
Napsal David Vajda

Jsme velice rádi, že někteří naši čtenáři se aktivně zapojují do rozvíjení našeho sportovního magazínu www.drzsefit.cz, kde se především zabýváme problematikou hubnutí, jaké přípravky na hubnutí jsou nejvhodnější nebo cviky pro dosažení rychlého úbytku nadbytečných kilogramů. Za poměrně krátkou dobu fungování našich stránek, jsme dokázali pomoci více než 20 348 spokojených klientů s jejich nadváhou nebo s nevhodnou konzumací přípravků na hubnutí.

Každý den dostáváme od našich čtenářů hodnotné podněty, které následně zpracováváme, abychom co nejefektivněji pomohli každému, kdo naši pomoc potřebuje. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli oslovit naše aktivní a vybrané čtenáře, kteří se nejčastěji zapojují s námi do diskuze. V pořadí první krátký rozhovor jsme pro Vás připravili na téma přípravky na hubnutí.

Rozhovor s Evou na téma - přípravky na hubnutí

Jelikož nás velmi zaujal příběh slečny Evy z Ostravy (30 let, váha: -7 kg), která nyní praktikuje naše tréninkové metody a především přípravky na hubnutí od Ketomix a Chytrý jídelníček, rozhodli jsme se náš společný rozhovor sdílet na našich stránkách pro další motivaci našich ostatních čtenářů.

Rozhovor doporučujeme především pro ty, kteří stále hledají možnosti, jak efektivně zhubnout nebo jaké zvolit přípravky na hubnutí z velkého množství konkurenčních výrobků na internetu.

Rozhovor na téma – přípravky na hubnutí, udělal náš zakladatel sportovního magazínu David Vajda. Celý rozhovor probíhal přes sociální síť Facebook. V rozhovoru nebyly provedeny žádné úpravy, pouze přidány odkazy na naše přípravky na hubnutí a zmíněné tréninkové metody.

Dobrý den slečno Evo, moc děkujeme, že jste souhlasila s naším rozhovorem pro náš sportovní magazín. Pro začátek bych se zeptal, proč jste souhlasila s veřejným rozhovorem?

Dobrý den, rádo se stalo. Před dvěma lety jsem díky vašim tréninkovým metodám shodila více než 7 kilogramů, což bylo pro mě naprosto něco úžasného, tak jsem se chtěla do určité míry revanšovat a pomoci rozvíjet váš magazín směrem dopředu.

Děkujeme, jsme moc rádi, za Vaše pozitivní výsledky s našimi tréninkovými metodami a přípravky na hubnutí. Kdy přesně nastal zlomový okamžik, že začnete konečně radikálně hubnout?

Řekněme, že zlomový okamžik nastal ve chvíli, kdy mě začal můj přítel popichovat, že se vůbec nehýbu. Nenamítal sice nic špatného na mojí postavu, nicméně mi bylo tak nějak jasné, kam tím asi směřuje. Rozhodně ani já jsem sama se svou postavou příliš spokojená nebyla. Od jedné mojí známé kamarádky jsem na vaše stránky dostala doporučení.

Právě ona díky vašemu magazínu tenkrát zhubla dokonce až 10 kg během měsíce. Tak jsem jednoho večera sedla k počítači a začala důkladně číst. Nejvíce mne zaujala proteinová dieta Ketomix a jídelníček na míru od Chytrý jídelníček, který jsem donedávna užívala.

To je skvělé. Už je to zhruba půl roku, co jste nás ohledně Vašeho úspěšného úbytku váhy kontaktovala. Zajímalo by nás, jestli se Vám stále daří držet si stejnou váhu i do dnes?

Když jsem zhubla, přestala jsem pochopitelně celou proteinovou dietu držet. Teď už se vlastně jenom poctivě udržuji ve formě díky vašim cvikům na zadek, břicho a nohy, které doporučujete ve svých článcích. Zkrátka taková ta ženská klasika, kterou my ženy nejvíce potřebujeme.

Jsme potěšeni, že Vám naše cviky pomáhají udržet stabilní váhu. Napadají Vás třeba nějaké další témata nebo cviky, o kterých se chcete dozvědět více prostřednictvím našeho sportovního magazínu?

S touhle otázkou mi jdete přímo na ruku. Několik dní nazpátek jsem si říkala, že by to chtělo nějakou změnu a větší pestrost při cvičení. Ono možná celkově by mne potěšilo více článků o ženských kruhových trénincích nebo více nějakých kardio cvičení pro ženy v posilovně nebo i klidně venku během letních horkých měsíců.

Vraťme se teď zpět k testovaným přípravkům na hubnutí. Během užívání proteinové diety Ketomix nebo stravovací metody Chytrý jídelníček, došlo v průběhu užívání k nějakým vedlejším účinkům nebo případně zdravotním komplikacím?

K žádným vedlejším účinkům nedošlo, za sebe hodnotím tedy kladně a pozitivně. Ve vašich článcích jsem se dočetla, že některé přípravky na hubnutí nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, což pro mne byla úplně nová a rozhodně užitečná informace do budoucna.

Na konec našeho rozhovoru by nás zajímalo, co byste doporučila našim čtenářům pro rychlé a efektivní zhubnutí nadbytečných kilogramů, které Vás už nyní nemusí díky naším produktům trápit?

Jak bylo zmíněno v předchozí odpovědi, mám pozitivně odzkoušeny přípravky na hubnutí Ketomix a Chytrý jídelníček, ty bych určitě tedy mohla doporučit. Z novinek na vašem webu mi přišel zajímavý doplněk stravy na hubnutí Feminus. Aktuálně po vánočních svátcích jsem několik kilogramů lehce nahoře, tak budu zvažovat testování nového přípravku na hubnutí co nejdříve.

Moc děkujeme za Váš čas a názory. Mějte se hezky.

Rádo se stalo, snad jsem pomohla. Děkuji, vy také.

Přípravky na hubnutí, doplňující informace:

Hodnocení článku
  • 96%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 96%
96%

Sdílejte tento článek se svými známými

Aktuálně tento článek doporučuje:

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.