O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Rozhovory

Hodnocení našeho testera Honzy: O užívání, účincích a příchuti Good Night Drinku

Podpora spánku - Rozhovor o Good Night Drinku
Napsal David Vajda

Jak je důležitá podpora spánku

Znáte situaci, ráno vstáváte polámaní a ne zcela vyspaní podle představ, celý den tvrdě pracujete nebo pečlivě studujete, k večeru už jen kontrolujete počítač nebo se díváte na televizi. Následně spánek ne a ne přijít. Přírodní a kvalitní podpora spánku je velmi důležitá, a o tom už moc dobře ví i náš redaktor a tester produktů v jedné osobě Honza, z týmu DRZSEFIT.cz.

Jakmile se vám v noci podaří konečně usnout, nastává další problém, a to je hlučný soused. Takto to pokračuje pravidelně třeba 2–3 dny v týdnu. Počítání oveček je tedy zbytečné a nikdy to prakticky nezabere. Každý z nás má právo na poctivý spánek. Je velmi důležité načerpat sílu především v noci kdy spíme, abychom mohli další den opět fungovat na plné obrátky.

Přesně proto jsem vyzpovídal našeho stěžejního redaktora Honzu, jednou z jeho hlavních náplní práce pro náš magazín je i pravidelné testování našich produktů. V tomto případě se jedná o novinku z roku 2018, a to bylinný nápoj Good Night Drink, který podporuje spánek a dopřává klidné usínání.

V letošním roce se tento nápoj prodával za 39,- ve 250 ml plechovém balení. Přečtěte si následující slova Honzy, kde vysvětluje, jak je důležitá pravidelná podpora spánku ve formě bylinného nápoje Good Night Drinku.

CENA:39,-
za 1 plechovku (KOUPIT)
SLOŽENÍ:bylinky, chmel, meduňka
UŽÍVÁNÍ:30 – 45 minut před spánkem
BALENÍ:plechovka
OBJEM BALENÍ:250 ml
CHUŤ:fíkový kaktus, bylinky
FORMA:bylinný, tekutý a perlivý nápoj
TYP PRODUKTU:nápoj pro podporu spánku
LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS:NE
KDE NAKOUPIT:pouze přes e-shop
KOUPIT V LÉKÁRNÁCH:NE
NEVHODNÉ PRO:kojící ženy, děti do 3 let
VHODNÉ PRO:sportovce, nespavce,
studenty, lidé ve stresu
PRODEJCE V ČR:Roman Drozdek, Sales Director,
sales@gndrink.eu

Rozhovor s Honzou o účincích

Good Night Drink - podpora spánku

Ahoj Honzo, jak by si na úvod začal s hodnocením Good Night Drinku? Měl si někdy nebo máš problémy se spánkem?

Ahoj Dejve. Ano, jasně. Stejně jako plno dalších lidí mám své stále zaměstnání a občas i já mám menší problémy s delším usínáním.

Proto jsme u dalšího výběru nového produktu do propagace našeho magazínu DRZSEFIT.cz dlouho neváhali a rozhodli jsme se pro Good Night Drink. Možná to bude pro některé čtenáře novinka, ale tento bylinný nápoj už je na trhu kolem 10 let.

Musím uznat, že tekutá forma je hodně netradiční a nezvyklá. Velmi často se na trhu objevují spíše tobolky nebo tablety, které se navíc ještě špatně polykají. Víš něco o vzniku nápoje?

První myšlenka zavedení tohoto bylinného nápoje na trh vznikla před poměrně dlouhou dobou v Rakousku. Kvalitní podpora spánku tedy byla už tehdy před 10 lety důležitou prioritou pro lidi. Příběh vzniku a více o produktu si mohou čtenáři přečíst v naší recenzi.

Co třeba o vstřebávání Good Night Drinku, účinkuje nápoj rychleji než třeba tablety?

Ano určitě. Výrobce vsadil na přírodní cestu bez konzervantů a umělých barviv. Tělo to má nejraději. Podpora spánku je velmi důležitá, proto nápoj využívá pouze přírodní složky.

OTESTOVALI JSME GOOD NIGHT DRINK! Good Night Drink naši redaktoři testovali doma, více se přečtěte v naší spokojené recenzi.

Good Night Drink - bylinný nápoj

Složení Good Night Drinku

Bylinný nápoj - podpora spánku

Jaké je přesné složení Good Night Drinku?

Přesné složení z hlavy nevím, ale mezi hlavní bylinky patří meduňka lékařská. Jedná se o bylinku s uklidňujícími účinky. Používá se ke snížení stresu, úzkosti a podpoře spánku. Za další velmi podstatnou látku ve složení považuji chmel.

Ten je díky pivu známý svou hořkostí. V tradiční medicíně se používá na podporu spánku. V Good Night Drinku ovšem chmel nejde vůbec cítit.

Jelikož Good Night Drink obsahuje chmel, nebude překážet lidem s celiakií?

Good Night Drink je vyroben z extraktů bylinek, nemá žádné vedlejší účinky a je bez lepku. Takže nikdo s ním mít problém nebude.

Ovšem chmel obsahuje i pivo. Neobsahuje Good Night Drink alespoň minimální množství alkoholu?

Ne, nemusíš mít žádný strach. Je to nealkoholický bylinný nápoj a velmi lahodný.

Co obsahuje Good Night Drink

Meduňka lékařská (200 mg)Bylinka s uklidňujícími účinky.
Používá se ke snížení stresu, úzkosti a podpoře spánku.
Chmel (50 mg)V pivu je známý svou hořkostí.
V tradiční medicíně se používá na podporu spánku.
NUTRIČNÍ INFORMACE: 100 ml
(1 dávka – 250 ml)
ENERGIE: (kJ/kcal) 84/20
(1 dávka – 209/50)
TUKY,
z toho nasycené:
(g)/(g)
0/0
(1 dávka – 0/0)
SACHARIDY,
z toho cukry:
(g)/(g)
5/5
(1 dávka – 12,5/12,5)
BÍLKOVINY:0
(1 dávka – 0)
SŮL:
(g)
0,02
(1 dávka – 0,05)

Lidé často vyhledávají energetické drinky, aby je povzbudily a dodaly sílu. Good Night Drink je ale opakem a má se po něm lépe usínat. Lze to chápat tak, že nápoj ubírá energii a člověk usne vyčerpáním?

Po mém dvou měsíčním testování to mohu potvrdit, bylinky v drinku obsažené jsou všeobecně známy jako podpurné ke snížení stresu, úzkosti a podpoře spánku. Vyčerpáním jsem nikdy neusnul, ale ráno jsem se probudil plný energie.

Jak bys Good Night Drink popsal, jedná se spíše o nějakou formu džusu nebo spíše jako perlivá limonáda?

Je to jemně perlivý lahodný bylinný nápoj, vhodný pro každodenní užívání a sám jsem ho užíval zhruba 20 až 30 minut před spánkem. Ovšem ne vždy se mi to podařilo a někdy to bylo těsně, než jsem šel spát.

NÁŠ TIP: Zaměřili jsme se na dva přírodní produkty, které slibují rychlejší usínání a kvalitnější spánek bez pomoci léků. Za představitelem tablet jsme si vybrali český přírodní přípravek Dreamly, za zástupce nápoje jsme zvolili Good Night Drink.

Dreamly - klidný spánek

Chuť Good Night Drinku

Podpora spánku a kvalitní spánek s Good Night Drink

Jak dlouho vydrží pitelný po otevření?

Dá se vypít postupně i nějakou dobu po otevření, přibližně se to dá časově přirovnat odstátému pivu. Drink je právě chutný díky svým bublinkám v něm obsaženým.

Jak bys popsal jeho chuť?

Lehce nasládlá chuť připomínající fíkový kaktus. Po tréninku, kdy je tělo pořádně vyprahlé je opravdu velice vhodný a chutný.

Je jedna plechovka doporučená dávka? Kolik dávek je podle tvého názoru ideální vypít?

Myslím, že to je hodně individuální, někomu stačí jedna plechovka před spaním, někdo popíjí i dvě, ale z vlastních zkušeností vím, že jedna plechovka pro mě byla úplně dostačující.

Pro koho není vhodný, návykovost

Existuje někdo, pro koho je Good Night Drink výslovně nevhodný? Pokud ano, proč?

Jelikož se jedná o drink na podporu spánku, neměli by ho užívat řidiči před nebo během jízdy. Dále samotný výrobce uvádí, že také není vhodný těhotným ženám a dětem do 3 let. Více se dá určitě dočíst v naší obsáhlé recenzi.

HODNOCENÍ SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ: Drink byl pro mě příjemným překvapením. Nejsem pivař, a tak jsem se bála chuti chmelu. Velkým překvapením bylo nejen to, že je drink jemně perlivý, ale hlavně to, že chuť chmelu nejde ani poznat. Drink chutná příjemně a není ani přehnaně sladký. Určitě doporučuji všem, co se chtějí pohodově vyspat. Lenka z Frýdku – Místku (43 let).

Good Night Drink - balení

Dokážeš vyhodnotit, jak je to například s návykovostí? Často se mezi lidmi diskutuje, že u doplňků na spaní si člověk může velmi snadno vybudovat návyk.

Ohledně Good Night Drinku bych neviděl žádný problém. Je návykový, ale určitě v dobrém.

Honzo, moc děkuji za vyčerpávající odpovědi a testování tohoto produktu uvedeného do našeho portfolia doplňků stravy v letošním roce.

Rádo se stalo Dejve, Good Night Drink rozhodně doporučuji všem i kdyby jen pro nárazovou konzumaci. Je opravdu dobrý a chutný!


  • 66%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 66%
66%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte tento článek se svými známými.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.