O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
Silové cvičení

Lepší být sám nebo ve vztahu: Co má zásadní vliv na váš růst svalů?

Růst svalů při cvičení s partnerem
Napsal Honza

Růst svalů díky partnerovi

V dnešním článku se blíže podíváme na téma, jaké jsou rozdíly pro růst svalů při cvičení v případě, že jste single nebo naopak ve vztahu s vaším partnerem. Váš růst svalů do jisté míry bude ovlivněn tím, zda váš partner bude mít pochopení pro vaše časté návštěvy posilovny nebo ne.

Pokud jste sami, podobné starosti vám odpadají. Četnost a délku jednotlivých tréninků si zvolíte sami, nikoho se nemusíte na nic ptát. Tento způsob života do jisté míry velké skupině cvičenců naprosto vyhovuje i za předpokladu, že budou nadále sami bez partnera.

Jestliže svou životní lásku stále hledáte, tak určitě nezoufejte. Pokud jste vášnivý sportovec, může se na vás usmát štěstí a potkáte svou lásku třeba přímo během cvičení v posilovně.

Růst svalů a zdravý pohyb můžete vykonávat společně s partnerem a to je rozhodně ta nejlepší varianta za všeho.

VĚDĚLI JSTE? Bojujete v partnerském životě s nedostatkem spánku? Nemůžete spát, jelikož váš partner jednoduše v noci chrápe? Vaším rychlým řešením může být Dreamly, který vám pomůže klidně a zdravě spát už od prvního dne konzumace tohoto přírodního doplňku stravy.

Co se můžete v dnešním článku dočíst?

Jaký vliv má manželství, partnerský vztah nebo samota na růst svalů

Je pravda, že single cvičenci mají větší pocit životní svobody?

Na každého čeká dokonalý protějšek, je jen otázka času, kdy se potkají

Jaké úskalí v sobě skrývá partnerský život?

Růst svalů během cvičení s partnerem
Najděte si životní lásku třeba během posilování

Několik zajímavých statistik opakovaně říká, že ve vztahu opravdu přibereme pár kilogramů navíc. Jakmile se dostaneme do dlouhodobého vztahu, přestáváme být aktivní a nestaráme se už tolik o naše tělo. To následně vede ke zvýšení tukové zásoby v těle a nárůstu hmotnosti.

U single cvičenců toto hrozí opravdu minimálně, právě oni k sobě aktivně hledají vysněný protějšek, který by se k nim hodil nejen vzhledově ale hlavně i svým charakterem.

Co si myslíte, jak to vypadá během společného bydlení? Kolik přibližně ženy a muži přiberou na váze?

Statistiky ukazují, že ženy po 5 – 6 letech manželství přiberou okolo 11 kg

Statistiky ukazují, že ženy po 5 – 6 letech vztahu se společným bydlením přiberou okolo 10 kg

Statistiky ukazují, že ženy po 5 – 6 letech vztahu s absencí společného bydlení přiberou okolo 6 kg

Muži žijící ve společné domácnosti se svoji partnerkou nebo manželkou mají dvakrát větší riziko, že přiberou na váze v průměru více než 11 kg oproti mužům, kteří se svou partnerkou nežijí ve společné domácnosti

STRAVOVACÍ TIP: Ve výživě byste se měli neustále vzdělávat. Postupně poznáte, co je pro vás dobré a co není. Chcete-li začít jíst zdravě a udržet se ve formě i během partnerského života, vyzkoušejte proteinovou dietu KetoMIX, se kterou budete jednoduše hubnout.

Když mému partnerovi roste váha

Pokud se vašemu partnerovi zvyšuje váha, máte zhruba 37% šanci, že na tom skončíte stejně. Samozřejmě, je na každém z vás, jak se k dané situaci postavíte. Pokud si v hlavě nastavíte, že takto opravdu skončit rozhodně nechcete, tyto statistiky se vás netýkají.

Jedna studie společnosti OnePoll zjistila, že lidé v průměru přibrali 16 kilogramů od doby, kdy potkali svého partnera. Zamyslete se raději a dopřejte svému tělu spíše kvalitní nárůst svalů.

Co přesně dělat, abyste ve vztahu netloustli?

Růst svalů při cvičení v posilovně
Společná láska k železu s vaším partnerem

Pokud už jste ve vztahu a vašemu protějšku sport a pohyb nic neříká, je jasné, že budete už delší dobu z formy. Nejlepším řešením je si najít partnera, se kterým budete mít společný zájem, a to je třeba láska k železu.

Není nic lepšího než se vzájemně motivovat a makat na sobě společně. Odměnou pro vás může být spokojenější a šťastnější partnerský život. Ve vztahu je to vždy o dvou lidech, takže musí u vás fungovat i kompromisy. To někdy znamená, že musíte třeba den přežít v natřískaném obchodním centru nebo pro dobro vztahu strávit odpoledne na hokejovém nebo fotbalovém utkání.

Dělejte věci společně, vyberte si třeba nějaký sport a provozujte ho dohromady, který budete mít oba rádi a čas od času si prokažte úctu vzájemným kompromisem.

Plánujte růst svalů, aby nenarušil váš společný život

Žena v posilovně při cvičení
Cvičte a žijte zdravě, i když jste single

Je logické, že váš partner chce s vámi trávit co nejvíce volného času. Pro klid a dobro obou je vhodné plánovat tréninky tak, aby z časového hlediska příliš nezasahovaly do programu vašeho partnera. Chcete docílit, aby váš růst svalů probíhal společně? Jděte do toho!

Hlavně spolu mluvte, plánujte společné aktivity a respektujete rozhodnutí a volby toho druhého. Nechtějte, abyste neustále museli řešit opakující se situace, které nemají výsledek. Hledejte především řešení. Ideálním případem bude, pokud budete chodit cvičit společně.

Pro single cvičence samozřejmě existuje mnohem větší svoboda rozhodování a volby, kdy půjdu cvičit a kam. Nemusíte se ohlížet na druhého a dělat kompromisy. Určitě většina z vás v tom najde plno pozitivních věcí, ale chcete opravdu takový život napořád? Chcete být single do konce života, jen na úkor takového typu svobody? Určitě si zvažte každý sám, jaké to má klady a zápory.

NÁŠ TIP: Jezte a žijte se svým partnerem zdravě a kvalitně. Namísto bezhlavého přejídání jídla z ledničky, zvolte přírodní doplňky stravy od Blendea SUPERPROTEIN nebo Blendea SUPERGREENS. Nastavíte váš organismus na tu nejlépe možnou očistu a doplníte do těla hromadu výživných látek.

Co si z toho vzít závěrem?

Pokud jste single, tak dříve nebo později narazíte na někoho, komu dáte přednost před svou vlastní svobodou. Šťastné partnerské soužití se ukazuje jako zdraví prospěšné, protože lidé postupně do sebe dostávají lepší stravovací návyky, i když bohužel často přiberou něco málo na váze.

Lidé, kteří jsou ve vztahu, často získávají tyto pozitivní benefity:

Méně kouří

Méně holdují alkoholu

Prožívají více spokojenějších chvil mezi přáteli

Mají pevnější a zdravější vztahy ve svém okolí

Lépe pečují o své zdraví

Ať už jste single, v manželství nebo vztahu, záleží jen na tom, abyste byli šťastní a vyhovoval vám aktuální život. Každý máme od života odlišné očekávání a priority. Někdo upřednostňuje před partnerským a rodinným životem kariéru, jiným zase stačí ke štěstí rodina a přátelé.

Nezáleží, do které skupiny patříte, hlavně že jste šťastní a spokojení.


  • 84%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 84%
84%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte tento článek se svými známými

O autorovi

Honza

Jmenuji se Jan Domes, jsem redaktorem tohoto sportovního magazínu. Kromě tvorby článků se starám o grafiku našeho webu. Pravidelně sleduji nové trendy v doplňcích stravy na českém, ale i zahraničních trzích. Nedílnou součástí mé práce je aktivní testování našich produktů.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.