O čem je magazín DRZSEFIT.cz?

Na DRZSEFIT.cz najdete vše potřebné o zdravém životním stylu. Najdete u nás řešení svých problémů s nadbytečnými kilogramy, tipy na zdravý jídelníček a hlavně novou motivaci a poučení pro vaše tělo i duši.  
Diety na hubnutí DETOX doplňky stravy Články o spánku
Ukázat TOP dietu Ukázat TOP produkt Ukázat TOP články

Pomůžeme Vám ve vašem snažení

 
Nabrat svalovou hmotu Zhubnout Zvýšit fyzickou kondici
CrossFit Soutěže a závody

Try Hard Games 2022: Zážitky z dalších crossfitových závodů

Napsal David Vajda

Poslední závod roku

V polovině listopadu se v Havířově konaly další crossfitové závody pod názvem Try Hard Games. Nebyly to pro mne v letošním roce zrovna první závody, takže jsem trochu už očekával, do čeho jsem se znovu uvrtal. Jelikož se pro mě jednalo o poslední závod tohoto roku, šel jsem do toho samozřejmě naplno jako všichni ostatní soupeři. Podzimní závody se orientovaly v duchu dvojic, takže veškerou dřinu člověk sdílel se svým parťákem. Oproti tomu jarní závody se uspořádaly pouze pro samotné jedince v několika různých výkonnostních kategoriích.

V listopadu se v Havířově sešlo celkem 50 týmů z celé České republiky, jenž dorazilo na svůj pravděpodobně poslední závod v CrossFitu roku 2022. Oba dva letošní závody se konaly ve vzpěračské hale Milana Romana, která poskytla dokonalé podmínky pro uskutečnění těchto závodů. Díky skvělé atmosféře sportovci ze sebe vydali jako vždy totální maximum. Tak si pojďme k tomu něco říct!

POTŘEBUJEŠ PŘED ZÁVODY POŘÁDNĚ NASTARTOVAT SVÉ TĚLO? Primulus je moderní doplněk stravy pro zvýšení testosteronu, libida a svalové hmoty a před CrossFit závody dostane tvé tělo do maximální pohody a skvěle ho nabiješ energií.

O jaké závody se jednalo?

poslední závod - try hard games

Závody se rozdělily do dvou kategorií pro začátečníky a pokročilé. A jako vždy ve vzpěračské hale nechyběla skvělá atmosféra, která sportovce hnala k maximálním výkonům. Šlo o závody v CrossFitu pod taktovkou Try Hard Gymu v Havířově. Celkově jsem s parťákem Martinem obsadil 5. místo z 12 týmů, což považujeme za velmi solidní úspěch vzhledem k tomu, že jsme společně absolvovaly zcela první závody bez nějaké větší souhry. Jde vidět, že v CrossFitu je konkurence opravdu velká a byla taky velmi dobře připravená. Během celého dne jsme uskutečnili celkem 5 těžkých workoutů včetně samotného finále, kde se nám na poslední chvíli podařilo prorazit.

Musím určitě říci, že česká CrossFit scéna jde raketově nahoru a pokud tady budou lidé, jenž budou tvořit tak vydařené a kvalitní závody, je jasné že nás čeká v tomto směru zářivá crossfitová budoucnost.

CrossFit v Havířově

funkční cvičení - crossfit

Neslyšel si nic ještě o CrossFitu? Jedná se o funkční cvičení, kdy každým tréninkem sportovci posouvají svůj výkon, navíc je stále více oblíbený mezi mladými sportovci. Vyvrcholením jsou pak společné crossfitové závody, kdy atleti jdou mnohdy až na hranu, či za hranu svých možností. Náročné disciplíny na nás tedy během jednoho dne čekaly i nedávno v Havířově. Závody měly takové složení: silový workout s těžší gymnastikou, vytrvalostní workout, potom i sprinty. Letos se sice do závodů nezařadilo plavání, za to se cvičilo primárně v tělocvičně. A za to jsme byli s mým parťákem Martinem velice vděční.

NÁŠ TIP: Chystáš se na Crossfit závody? Nedílným doplňkem stravy před závody by měl být pro tebe Kloubus , jenž obsahuje bohaté komplexní složení pro podporu správné funkce kloubů a chrupavek. Instantní nápoj s grepovou příchutí. Neboj se ho vyzkoušet už pár týdnů před samotnými závody!

Kloubus krabička

Závěrem

poslední závod dvojic - crossfit

Z našeho pohledu můžeme hodnotit poslední závod tohoto roku jako velmi povedený. Do samotných podzimních závodů jsem nešel s žádným velkým cílem ani očekáváním, ale touha se neustále zlepšovat a především neudělat ostudu, nás dotáhla až do finále mezi nejlepší šestku týmů.

Chtěl bych věřit, že i v tom příštím roce se Try Hard Games uskuteční rovněž na tom samém místě a ještě v lepších podmínkách.


Hodnocení článku
  • 63%
    Aktuální hodnocení čtenářů - 63%
63%

Líbí se Vám tento článek?

Sdílejte ho nebo pošlete svým známým.

O autorovi

David Vajda

Jsem tvůrce a majitel sportovního magazínu zaměřující se na různé tréninkové a stravovací systémy pro všechny věkové kategorie.
Aktuálně s více než 15ti letou praxí v oblasti profesionálního hokeje, zvyšování výkonu a přeměny postavy.

Přidat komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.